Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Депутати Черкаської облради не обрали "бібліотекаря" Філарета заступником Вельбівця
Інформація до новини
  • Переглядів: 484
  • Автор: admin
  • Дата: 18-12-2016, 11:22
18-12-2016, 11:22

Депутати Черкаської облради не обрали "бібліотекаря" Філарета заступником Вельбівця

Категорія: Політбюро » Я так думаю

фото з сторінки Вадима Гайовича у Facebook
Депутати Черкаської облради не обрали "бібліотекаря" Філарета заступником Вельбівця
Нагадаємо, станом на сьогодні посаду першого заступника голови Черкаської обласної ради обіймає Валентин Тарасенко, креатура ТМ "Наша Ряба".

Олександр Вельбівець оголосив у роботі пленарного засідання перерву до 23 грудня. Саме цього дня відбудеться позачергове засідання, де розглянуть проект бюджету.
Тож 23 грудня о 10.00 год. продовжать роботу десятої сесії, а об 11.00 – відбудеться позачергове засідання.

За інформацією інтернет - порталу "Почерк", кандидат на посаду заступника, який не зацікавив депутатів й вони покинули пленарне засідання сесії, був представник Радикальної партії Олега Ляшка, "бібліотекар" Патріарха УПЦ КП Філарета Вадим Гайович. Напередодні голосування В. Гайович, звернувся до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка і голови Черкаської облради від БПП Олександра Вельбівця, з пропозицією лояльності фракції Радикальної партії Олега Ляшка до влади, в обмін на посаду заступника голови Черкаської обласної ради. Як стало відомо "Почерку" з власних джерел, "бібліотекаря" Гайовича не підтримують фракції ВО "Батьківщина", "афганці", "Укроп", а з десяти депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській облраді, В. Гайович "контролює" максимум трьох.

Мітки до статті: Вадим Гайович, Радикальна партія Олега Ляшка, депутат, Черкаська обласна рада, голосування, заступник голови

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^