Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Віктор Вовк: "Петрушок" і "засланих козачків" виключили з партії Ляшка на Черкащині"
Інформація до новини
  • Переглядів: 775
  • Автор: admin
  • Дата: 23-06-2017, 12:01
23-06-2017, 12:01

Віктор Вовк: "Петрушок" і "засланих козачків" виключили з партії Ляшка на Черкащині"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Віктор Вовк: "Петрушок" і "засланих козачків" виключили з партії Ляшка на Черкащині"
Так, керівник Черкаської обласної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, народний депутат Віктор Вовк пояснив:

"Четверо депутатів фракції Радикальної Партії: О. Коротков, А. Скіченко, І. Нестеренко, В. Копійченко – зрадили своїх виборців та будуть найближчим часом відкликані.

З самого початку депутатського скликання депутати від обласної ради Анатолій Скіченко, Володимир Копійченко та Ігор Нестеренко не були незалежними в прийняті рішень. Зазначені депутати орієнтувались виключно на власника Тальнівського КХП – депутата обласної ради Олександра Короткова, так як є його підлеглими і безпосередньо працюють у нього на роботі.

Більше того, під час паралельного підрахунку голосів на виборах 2015 в штабі РПЛ викликало глибокі сумніви те, що ці особи набрали необхідну кількість голосів для того, щоб стати депутатами. Виник грандіозний скандал серед кандидатів, які вели паралельний підрахунок. Партійці звинувачували Олександра Короткова в тому що він домовився з владою, щоб завести побільше "своїх людей" у фракцію. Зокрема Микола Булатецький стверджував, що троє з чотирьох цих депутатів взагалі не повинні були бути обрані депутатами, а яким чином вони набрали відповідні відсотки? – це питання до обласної виборчої комісії та до тих хто керував процесом фальсифікації в середині виборчих списків із владних кабінетів." – розповідає народний депутат Віктор Вовк.

"Далі припущення штабістів, щодо цих осіб підтвердились в роботі, протягом всього терміну своїх повноважень обранці нехтували своїм депутатським обов'язком, не захищали інтереси громади, а фактично виконували роль "петрушок" і "засланих козачків" в середині фракції Радикальної Партії. Так, по першому ж дзвінку з владних кабінетів вони змінювали свою "депутатську думку" прямо на протилежну безпосередньо у сесійній залі, та всупереч інтересів громади, давали голоси за питання, за які поважаюча себе людина, а тим більше депутат, ніколи б не проголосував.

Ось декілька голосувань, які наглядно демонструють чи справді ці люди захищали інтереси виборців:

Скандально відоме голосування по питанню передачі обласного комунальної мережі аптек "Фармація" у оренду донецьким бізнесменам – партнерам колишнього міністра охорони здоров'я, "регіоналки" Раїси Багатирьової. Фактично то була спроба крадіжки обласного підприємства. Якщо подивимось голосування – вище згадані депутати по цьому питанню голосують "ЗА":

Голосування по питанню №25.14. Про оренду цілісного майнового комплексу Черкаського обласного комунального підприємства "Фармація":

Радикальна партія

Морозюк М. О. - Утрим.

Скіченко А. П. - Не гол.

Копійченко В. П. - За

Булатецький М. І. - Проти

Коротков О. Г. - Відс.

Гайович В. Ю. - Проти

Пошиваник М. М. - Проти

Нестеренко І. І. - За

Баштан О. В. - Проти

Бачинська І. І. – Проти

"Так само "група Короткова" давала голоси за скандальне виділення 5 мільйонів гривень на будівництво притулку для собак в м. Умані. Знову ж таки, на прохання влади.

Прикладів подібних голосувань, на жаль, невичерпний перелік і саме такі ситуації породжували на засіданнях фракції РПЛ в обласній раді часті конфлікти, непорозуміння та перешкоджали налагодженню її конструктивної роботи. Нами неодноразово спільно обговорювались та пропонувались різні механізми стимулювання для всіх членів фракції функціонувати як єдина група, однак всі спроби обласної команди РПЛ апелювати до їхньої совісті та депутатського обов’язку були марними та кожного разу в залі щодо них спрацьовував вищеописаний механізм голосування «по команді з Тальнівського КХП».

Окрім безвідповідального ставлення депутатів до депутатської діяльності, систематичного невиконання рішень фракції, ігнорування суспільно важливих завдань, що задекларовані в Програмі Радикальної Партії та як наслідок зради інтересів виборців, – зазначені особи ставились відповідним чином і до партійної роботи." – пояснює Віктор Вовк.

Тому, як повідомили в обласній організації Радикальної Партії станом на сьогодні ці люди не мають нічого спільного з РПЛ та рішенням розширеного засідання Бюро Черкаської територіальної організації РПЛ за участі керівників районних та міських організацій РПЛ виключені з членів Радикальної партії. Прохання до всієї області вважати цих депутатів такими – що зрадили своїх виборців!
Також Радикальна партія ініціюватиме процедуру відкликання цих депутатів за народною ініціативою.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^