Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Лисянських депутатів обурила програма «Інноваційні школи Лисянщини»
Інформація до новини
  • Переглядів: 388
  • Автор: admin
  • Дата: 6-07-2017, 16:47
6-07-2017, 16:47

Лисянських депутатів обурила програма «Інноваційні школи Лисянщини»

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Лисянських депутатів обурила програма «Інноваційні школи Лисянщини»
Минулої п’ятниці відбулася 17 сесія Лисянської районної ради. Тривала вона більше чотирьох годин, і, напевне, претендуватиме на найбільш неординарну сесію року.
Були тут і дискусії, і словесні перепалки, і відверті звинувачення. Хоча, здавалося б, у регламенті стояли звичайні питання… Серед них виносилися на розгляд і затвердження районна програма функціонування та розвитку ветеринарної медицини; програма правової освіти населення; внесення змін до програми «Турбота»; соціально-економічного розвитку району тощо.

Обстановку в залі збурило представлення начальником відділу освіти РДА Лілії Гнатюк програми «Інноваційні школи Лисянщини», згідно якої заплановано виділення з бюджетів 1,2 млн. грн. Річ у тім, що програма відділом освіти райдержадміністрації не була належним чином підготовлена, а калькування нашвидкуруч з обласного аналогу призвела до ряду неточностей і непорозумінь. Приміром, в поданому документі передбачається припинення діяльності НВК; реорганізація; створення нового навчального закладу; конкурсний набір педагогічних працівників; формування контингенту учнів; розробка та затвердження нового Статуту навчального закладу й так далі. Вказано й строк виконання програми: квітень-червень 2017 року. На ділі, станом на 30 червня, нічого подібного зроблено не було. Приймати програму аби-яку, бо так потрібно – депутати відмовилися й віддали її на уточнення. Також зазначили, що часу на підготовку документа було достатньо, тож освітянам доведеться терміново доопрацьовувати програму й подати її на наступну сесію.

На сесії депутатському загалу було представлено нового військового комісара Олександра Попіка, учасника АТО, уродженця Золотоніщини. Народні обранці проявили одностайність за продовження контракту з Олександром Ніколюком на посаді головного лікаря Лисянської ЦРЛ. А начальник районного сектора Управління ДСНС України у Черкаській області Анатолій Єдін подякував депутатам за співпрацю, повідомивши, що виходить на пенсію.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^