Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » “Черкаські Мавпи” презентували новий стиль сезону
Інформація до новини
  • Переглядів: 592
  • Автор: admin
  • Дата: 26-08-2017, 08:01
26-08-2017, 08:01

“Черкаські Мавпи” презентували новий стиль сезону

Категорія: Політбюро » Я так думаю

“Черкаські Мавпи” презентували новий стиль сезону
Цей титр не є випадковим, адже протягом сезону черкащани спробують об’єднати нинішніх і колишніх гравців клубу та вихованців баскетбольної школи “Черкаських Мавп”. Уже не перший сезон вихованці баскетбольної родини виступають в основній команді клубу, а цьогоріч вони матимуть ключове значення у грі команди. Також протягом сезону клуб готує чимало так званих сімейних програм та проектів, які покликані об’єднати і без того міцну та згуртовану сім’ю гравців і уболівальників.
За словами директора клубу Володимира Гриценка, на сьогодні у “Черкаських Мавп” занадто багато об’єднуючих факторів, аби бути просто клубом, сьогодні це вже родина.
“Протягом багатьох років у структурі нашого клубу займалися і будуть займатися дуже багато вихованців. Фактично ми разом з батьками працювали над їхнім вихованням та становленням. Разом у колі друзів баскетбольного клубу “Черкаські Мавпи” ми долали і долатимемо труднощі, допомагали один одному, у тому числі коли були сімейні проблеми чи проблеми зі здоров’ям. У нас є дуже багато об’єднуючих факторів, які нас зробили не просто представниками однієї баскетбольної школи чи клубу. На сьогодні ми справжня родина, яка об’єднує наших вихованців, батьків, гравців, спонсорів та партнерів, уболівальників, фан-клубу та уболівальників з обмеженими можливостями”, – розповідає Володимир Гриценко.
У сезоні 2017-2018 черкащани виступатимуть під лозунгом “Моя родина Черкаських Мавп”. Таким є і стиль сезону.
“Цього разу ми відійшли від традиційно агресивних мотивів і протягом сезону користуватимемося тематикою дитячих малюнків. Вона буде на нашому сайті, на квитках, абонементах та іншій поліграфії”, – зауважив директор клубу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^