Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Політкухня Саші Макєєвського » Анатолія Бондаренка хочуть відправити на лисянські пагорби
Інформація до новини
  • Переглядів: 808
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 11-06-2013, 20:10
11-06-2013, 20:10

Анатолія Бондаренка хочуть відправити на лисянські пагорби

Категорія: Проекти » Політкухня Саші Макєєвського

Максим Поляков
В інформаційних стрічках з’явилося повідомлення, що давно очікуване об’єднання партії Арсенія Яценюка «Фронт змін» і ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко в одну політичну силу відбудеться 15 червня 2013 року. Зрозуміло, що Арсеній Яценюк буде розбудовувати партійну вертикаль зверху до низу, виходячи з власних далекосяжних президентських амбіцій. Але те, що в нього, як у лідера не все гаразд в власним рейтингом, через «тушкування» нардепів від квоти «Фронту змін», то це загальновідомо.
Ось тут і зійдуться в політичну «зарубу» керівники і наближені до них особи Черкаських обласних організацій «Фронту змін» і ВО «Батьківщина». Одних і других приваблює посада обласного голови брендової опозиційної партії ВО «Батьківщина». Сьогодні, Черкаську обласну організацію ВО «Батьківщина» очолює скандально відомий депутат Черкаської обласної ради Анатолій Бондаренко, якого будуть намагатися через обласну партійну конференцію відправити контролювати владу лише в Черкаському міському виконавчому комітеті! Що на даному етапі політичним експертам відомо про Черкаську обласну організацію партії «Фронт змін»?
Лідери в обласній організації - депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова, депутат Уманської міськради Максим Поляков. В якій системі координат на даний час знаходиться «народний депутат, що не відбувся по 197 виборчому округу» Леонід Даценко, складно сказати, але те, що він наближений до Наталії Старікової і партії «Фронт змін» загальновідомо. Давайте змоделюємо ситуацію, коли на перевибори в «проблемному окрузі» Леоніда Даценка висуне не ВО «Батьківщина», а Українська народна партія, або «Фронт змін», який результат буде на фініші!? До речі, якщо в іншого «народного депутата, що не відбувся по 194 округу» Миколи Булатецького передвиборчий рейтинг залишається досить пристойним, то не харизматичний Леонід Даценко суттєво втрачає.
Обласний «Фронт змін» має практично недієві місцеві організації, депутати місцевих рад, які увійшли від « фронтовиків», вже давно змінили «явки і паролі», й значна кількість розбудовує «нову Черкащину». А де поділася фракція «Фронту змін» у Черкаській міськраді? Можливо, вони резиденти в ОДА, як наприклад, кульгавий фронтовик, депутат Черкаської міськради Валерій Вишиваний.
Анатолій Бондаренко вже давно зрозумів, що «кільце стискається», але він досить вдало закинув в інформаційний простір повідомлення, що всі вони «табаловські тушки» вищої гільдії. Після цього, як відомо, Арсеній Яценюк попрохав допомогти провести «чистку» в Черкаській обласній організації партії «Фронт змін». Але здається, що їх, як « жертв ніжок Буша», «засмажать» на обласній партійній конференції ?
Депутат Уманської міської ради від «Фронту змін» Максим Поляков, який останнім часом значно активізував свою опозиційну діяльність і вийшов на передову, чим вносить деякий дискомфорт лідеру опозиції Черкаської області Анатолію Бондаренку. А, його акція, про яку писав один з черкаських інтернет - ресурсів під центральним офісом ВО «Батьківщини» в м. Київ, куди він доставив звільнених Анатолієм Бондаренком з керівних посад партійців Уманської і Христинівської районних організацій ВО «Батьківщина», щоб розповісти керівництву партії про невдоволення діями і рішеннями голови Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина». З джерел, наближених до Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» інтернет – ресурсу «Почерк» стало відомо, що незабаром з’явиться інформаційна кампанія про співпрацю Максима Полякова й народного депутата України від Партії регіонів Антона Яценка, який переміг висуванця Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» на во № 200 ( центр – м. Умань). М. Полякова потрібно «виключити» з претендентів на посаду керівника найбільшої опозиційної партії Черкаської області. Він основна політична фігура, на яку будуть робити ставку обласні партійні функціонери "Фронту змін". Можемо спрогнозувати, якщо Анатолія Бондаренка проженуть , то не на цій конференції, де буде оголошено про об’єднання двох опозиційних політичних партій. «Народний депутат, що не відбувся по 194 округу» Микола Булатецький «б’ється, як риба об лід», щоб Анатолія Бондаренка «пужнути» з керівництва обласної організації назад, на лисянські пагорби, але він не вхожий в ті кабінети, в яких Анатолію Васильовичу давали завдання провести солідну «чистку» в черкаському «Фронті змін». Отже, хто від кого «відчиститься»?

Мітки до статті: Анатолій Бондаренко, Максим Поляков, Микола Булатецький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
Дядя Коля Томенко

11 червня 2013 23:16

Інформація до коментарю
  • Група: Гості
  • ICQ:
  • Реєстрація: --
  • Статус:
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Бондаренко розігнав балаболів типу Ігоря Доманського & Олександра Вєтрова, то з Масіком розбереться, так як треба!
^