Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Інтерв'ю » Максим Поляков: «Входження в Політраду ВО "Батьківщина" було несподіваним"
Інформація до новини
  • Переглядів: 1011
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 20-06-2013, 21:30
20-06-2013, 21:30

Максим Поляков: «Входження в Політраду ВО "Батьківщина" було несподіваним"

Категорія: Політбюро » Інтерв'ю

Максим Поляков
- Черкаський інтернет – ресурс, відомий своїми «колекторними» публікаціями проти партії «УДАР Віталія Кличка», сьогодні розпочав «інформаційний масаж» депутату Уманської міськради Максиму Полякову. Можливо, це пов’язано з включенням Вас у «політбюро» ВО «Батьківщини», а це означає, що Ви досить близько підійшли до головної посади в Черкаській обласній організації ВО «Батьківщина»?

- Про те, що моя кандидатура буде рекомендована Арсенієм Яценюком в Політраду ВО «Батьківщина» стало для мене повною несподіванкою. Я ніколи не ставив собі за пріоритет змагатися за посади, в партії має бути здорова конкуренція. Після того, як відбулося влиття партії «Фронт змін» у ВО «Батьківщина» роботи на опозиційному полі вистачить для всіх. Насамперед, потрібно провести ефективну виборчу кампанію на во № 197 і №194, щоб на цей раз перемогу Миколи Булатецького і Леоніда Даценка неможливо було відмінити.

- Хто «стоїть», на вашу думку, за цією розгорнутою інформаційною кампанією?

- Активність наших опонентів із Партії регіонів виростає, як тільки ми починаємо висловлювати думку з приводу, хто насправді такий Сергій Борисович Тулуб.

- Сьогодні на часі переобрання голови Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка ?

- Я це не визначаю. Це в компетентності вищого партійного керівництва. На даному етапі, ми маємо мінімізувати чвари, й організувати ефективну партійну роботу.

- Яку особисто вам пропонували посаду після влиття партії «Фронт змін» у ВО «Батьківщина», в обласній організації?

- Ніякої. По цьому питанню в мене не було розмови з Арсенієм Петровичем. Хоча, мені було окреслено чіткий план дій в Черкаській області, і тому включаємось в роботу.

Бажаємо успіхів!

Почерк: партія «Фронт змін» рекомендувала на посаду Першого заступника голови Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» депутата облради Наталію Старікову. Цю інформацію нам підтвердив й голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, який не має нічого проти даної кандидатури.

Мітки до статті: Максим Поляков, Анатолій Бондаренко, Сергій Тулуб

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^