Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » 11 років минуло, як Сергій Одарич в повній темряві в Черкасах зустрів офіціантку Наташу
Інформація до новини
  • Переглядів: 551
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 1-07-2013, 19:17
1-07-2013, 19:17

11 років минуло, як Сергій Одарич в повній темряві в Черкасах зустрів офіціантку Наташу

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Сергій Одарич
Все це наводить на думку, що й Київський апеляційний суд не поверне його на посаду міського голови Черкас. Але Сергій Олегович вперто відслідковує заяви свого заклятого друга, «губернатора» Сергій Тулуба. Сьогоднішній пост, про відмову потужному інвестору компанії «Нібулон»: «Цікаві сентенції сьогодні видав губернатор Тулуб про відмову одному з найбільших інвесторів Черкащини: "значить представники цієї фірми не довели до депутатів доцільність їхніх звернень" і "ніколи в коридорах обласної влади не бачив представників «Нібулону». Воно їм так треба…"
В перекладі з чиновницької мови це, мабуть, означає, що представники фірми не прийшли "в коридори обласної влади" і не запропонували хабаря.
Сергію Борисовичу, до Вас ніхто і не повинен ходити. Спілкування як "пересічного" громадянина, так і потужного інвестора з владою повинне обмежуватися поданням заяви до Центру надання адміністративних послуг. Який Ви так вперто не хотіли створювати. Черкаська область стала останньою, яка перейшла на систему "єдиного дозвільного вікна", хоча місто Черкаси було в цьому одним із перших.
А взагалі керівник території, на мою думку, має сам бігати за інвесторами. Бо це вони, а не чиновники, створюють блага і робочі місця.

Мітки до статті: Сергій Одарич, Сергій Тулуб, Нібулон

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^