Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Максима Полякова і Богдана Хмельницького запідозрили в розвалі врадіївського руху зсередини, під егідою МВС ?
Інформація до новини
  • Переглядів: 513
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 23-07-2013, 19:11
23-07-2013, 19:11

Максима Полякова і Богдана Хмельницького запідозрили в розвалі врадіївського руху зсередини, під егідою МВС ?

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Максим Поляков і Богдан Хмельницький
Зокрема, житель Врадіївки Олександр Кравчук звинуватив засновника організації - правозахисника Богдана Хмельницького - у прагненні нажитися на гучному імені учасників врадіївської ходи.
"Хто вже тільки не використовував цю назву (Врадіївка)... Це все веде до того, що вже сама назва "Врадіївська хода" знецінилася", - заявив він.
Інші ж жителі Врадіївки, які пройшли весь шлях пішки від селища до Києва, також висунули претензії до засновників громадської організації в тому, що вони використовують акцію для задоволення своїх політичних цілей.
Зокрема, такі звинувачення були спрямовані на адресу члена "Батьківщини" Максима Полякова й депутата від УДАРу Віталія Кличка" Сергія Капліна.
Жителі Врадіївки звинувачують їх у тому, що вони приєдналися до ходи безпосередньо біля Києва й більшу частину дороги взагалі їхали на автомобілях, а не йшли пішки. У свою чергу, Хмельницький відхилив всі звинувачення й звинуватив, зокрема, Кравчука в тому, що він просто хоче бути лідером всього врадіївського руху.

"У "Врадіївської ходи" не може бути лідера або ще когось... Як буде називатися це об'єднання - теж неважливо, хто буде лідером - теж неважливо", - сказав Хмельницький. У свою чергу, Кравчук закликав усіх організаторів громадського руху припинити активну діяльність у цьому напрямі до виходу із СІЗО справжнього ініціатора "Врадіївської ходи", засудженого на 10 днів, - Василя Люборця.
Крім того, він допустив, що й ця прес-конференція, і саме створення нової громадської організації, що використовує для суспільного резонансу назву "Врадіївська хода", є вигідним Міністерству внутрішніх справ, що хоче розвалити рух зсередини.
Також жителі Врадіївки звинувачують засновників цієї організації в тому, що ніхто з них не був присутній на майдані Незалежності в Києві у ніч на 18 липня, коли правоохоронці силовими методами розганяли наметове містечко "Врадіївської ходи".
Як відомо, 18 липня близько 150 людей протестували біля будівлі Міністерства внутрішніх справ у Києві проти міліцейського свавілля. Частина протестувальників прибула із Врадіївки.
Співробітники управління МВС у Києві 18 липня розігнали мітинг учасників врадіївської ходи на Майдані Незалежності і затримали 9 людей за несанкціоноване встановлення наметів.

Мітки до статті: Максим Поляков, Богдан Хмельницький, Врадіївка, громадянський рух

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^