Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Три запитання » Керівник ініціативної групи "Українського вибору" в Черкасах Микола Кушніров: "Нам немає чого робити в Євросоюзі!"
Інформація до новини
  • Переглядів: 1387
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 6-08-2013, 14:04
6-08-2013, 14:04

Керівник ініціативної групи "Українського вибору" в Черкасах Микола Кушніров: "Нам немає чого робити в Євросоюзі!"

Категорія: Проекти » Три запитання

Микола Кушніров
ЗМІ звернули увагу на громадський рух «Український вибір», коли в Київ приїхав президент Росії Володимир Путін, на святкування річниці хрещення Київської Русі. Святковому молебню він вділив лише п'ятнадцять хвилин свого часу. Цього вистачило тільки на те, щоб виголосити в телекамери, кілька загальних фраз вітального характеру, від яких аж віяло прохолодою. А потім сталася дивовижна подія – Путін несподівано вирушив на «круглий стіл» громадської організації «Український вибір», головою якої є його кум Віктор Медведчук. Поза сумнівом цей захід точно не планувався Адміністрацією Януковича. Українські дипломати вже назвали такі дії Путіна «плювком в бік Януковича». Як може зашкодити Януковичу кандидат з таким низьким політичним рейтингом, як В. Медведчук? На думку політолога І. Золотаренка, для Януковича Медведчук небезпечний вже тим, що за ним Москва. Інтернет – ресурс «Почерк» в традиційній рубриці «Три запитання» звернувся до керівника ініціативної групи «Українського вибору» в Черкасах Миколи Кушнірова:

- Хто координатор громадського руху «Український вибір» в Черкаській області, тому що офіційний сайт інформує про дві ініціативні групи - Геннадія Мельниченка і Миколи Кушнірова?

- Ще координатора не обрали, існують тільки дві ініціативні групи, які виконують одну й ту ж роботу, пропагуючи ідеї «Українського вибору», й контактуючи між собою.

- 1 серпня «Український вибір» відкрив у Черкасах громадську приймальню, районні центри Черкащини громадянський рух також буде охоплювати?

- Ми тільки розпочали цю роботу, справа ця нелегка, але ми маємо намір розгортати громадські приймальні в районних центрах Черкащини. Ми йдемо до людей!

- ЗМІ інформують, що громадська організація «Український вибір» є «прокремлівською» і фінансується Москвою?

- Такий ярлик можна приклеїти будь – якій громадській організації, або політичній партії. Ми маємо свій Маніфест, статут «Українського вибору», де все чітко записано. Так що ці побрехеньки були і будуть далі, це ми знаємо. Ми за двомовність, федералізм. Економічна перспектива України не в Євросоюзі! Коли Франція приймає закон про одностатеві шлюби, куди нам йти до таких людей, нам там робити немає чого! Сьогодні економічно потужно розвивається Євразія, тобто Китай, Індія, Росія. Ми безперечно за Митний союз.

- Хто фінансово буде підтримувати громадські приймальні?

- Ви ж розумієте, що це громадська організація і приймальні будуть утримуватись за кошти активістів «Українського вибору».

- Які завдання стоять перед «Українським вибором» на Черкащині, і хто складе «кістяк» структури, колишні есдеки?

- Захист прав і свобод людей, а також пропагування ідей громадського руху «Український вибір». Людям потрібно об’єднуватися для захисту своїх прав.
Щодо членів партії СДПУ(о), то вони не будуть «кістяком» громадського руху в Черкаській області.

Мітки до статті: Микола Кушніров, громадянський рух, Український вибір, Черкаси

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^