Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Три запитання » Анатолій Бондаренко : «Я готовий зробити пропозицію, щоб викупити «контрольний пакет» інтернет – ресурсу «Прочерк», якщо звичайно, Сергій Томіленко не проти»
Інформація до новини
  • Переглядів: 1111
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 10-08-2013, 00:45
10-08-2013, 00:45

Анатолій Бондаренко : «Я готовий зробити пропозицію, щоб викупити «контрольний пакет» інтернет – ресурсу «Прочерк», якщо звичайно, Сергій Томіленко не проти»

Категорія: Проекти » Три запитання

Анатолій Бондаренко
- Анатолію Васильовичу, то «клонували» «Прочерк», чи ні?

- Зрозуміло, що це нісенітниця. Я знав, що проект «Почерк» заснували журналісти, які під час виборчих перегонів у жовтні 2012 року працювали на мого головного опонента. Якщо спочатку шеф – редактором інтернет – видання «Почерк» був «вільний демократ» Гоша Доманський, то зрозуміло, що я ніяк не зміг би «клонувати» «Прочерк». Я готовий зробити пропозицію, щоб викупити «контрольний пакет» інтернет – ресурсу «Прочерк», якщо звичайно, Сергій Томіленко не проти?

- В соціальній мережі Facebook, на своїх прес – конференціях, екс – мер Черкас Сергій Одарич в негативному контексті досить часто згадує голову Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Що це, на вашу думку, за інформаційний «масаж»?

- Сергій Одарич, як політичний діяч потрапив в глибокий «нокдаун», він пропустив велику кількість ударів, і, як «п’яний», ходить по рингу. Пам’ятаєте, як Коррі Сандерс віддубасив Володимира Кличка, і той ходив по рингу, як «шатун». Він звичайно, знає, що в мене в Черкасах пристойний особистий рейтинг, і вбачає, що я для нього конкурент, тому й «полоще» на кожному «кутку». Але, я скажу ось що, цьому менеджеру, - комуністи сімдесят років будували в СРСР комунізм, а Одарич сім років «місто успіху», а результат однаковий. СРСР почив в «бозі», а в Черкасах, діяльністю Одарича на посту мера, закладено таку міну сповільненої дії, що місту в найближчі місяці буде досить скрутно. Я скажу більше, Черкасам може загрожувати фінансовий колапс!

- Депутат Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина» Максим Колісник заявив, що створює з колишніх депутатів – "батьківщинівців", групу у Черкаській облраді?

- Я знаю про це. Хай створює, хоч групу «Фрістайл». Ці люди порушили партійну дисципліну, тому ВО «Батьківщина» з ними розпрощалася, і відправляє їх на «перековку» в партію «УДАР». Це знаєте, як Артема Мілевського в «Ліворно»…

- Анатолію Васильовичу, ви працюєте членом виконкому в Черкаській міськраді на громадських засадах. На останньому засіданні була досить забавна ситуація, коли всі слідкували за включеним монітором, а за комп’ютером заступник міського голови Павло Карась, шукав білет на потяг до Тернополя, для Наталії Джуган.

- Я звичайно був обурений цією клоунадою, і хочу сказати Павлу Карасю, якщо він думає, що виконком збирається, щоб погратися в «салочки», то він сів не в ті сані. Ми можемо ініціювати питання про його профпридатність.

Почерк: Анатолію Васильовичу, в нас є ще «магазин» запитань, але ми не можемо порушувати формат «трьох запитань», тому залишаємо диктофон включеним, і будемо продовжувати «відсортовувати» наступні «три запитання», які будуть опубліковані незабаром на нашому інтернет – порталі.

Мітки до статті: Анатолій Бондаренко, Сергій Одарич, Павло Карась, Прочерк, контрольний пакет

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
Nastya

10 серпня 2013 11:57

Інформація до коментарю
  • Група: Гості
  • ICQ:
  • Реєстрація: --
  • Статус:
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Прочерк - про-Одаричевський інформаційний ресурс, який перекручує інформацію в бік Одарича та стимулює відвідини свого сайту можливістю користувачів надавати коментарі. Але при цьому багато коментарів, в яких пишуть правду про Одарича та його оточення, не публікується, хоча вони не є образливими чи непристойними. Як на мене, то абсолютно нецікаво читати Прочерк, який однобічно й у спотвореному вигляді часто виствітлює діяльність Одарича. Але якщо за цим ресурсом стоять Вільні демократи, то тоді все зрозуміло. Думаю, Бондаренко не варто витрачати свій час, зусилля та гроші на Прочерк, адже його популярність, спричинена можливістю коментувати статті, є тимчасовою. Кому цікаво читати необ"єктивні статті?

Чи варто Анатолію Бондаренку купувати інтернет - ресурс "Прочерк"?

Так, щоб нівелювати вплив Сергія Одарича на ресурс
Ні, він втрачає популярність
"Прочерк" не продадуть Анатолію Бондаренку
Даремна трата часу і коштів
^