Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » На Жашківщині депутата-свободівця, який став на захист громади, репресує прокуратура
Інформація до новини
  • Переглядів: 554
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 10-09-2013, 20:47
10-09-2013, 20:47

На Жашківщині депутата-свободівця, який став на захист громади, репресує прокуратура

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Ще у кінці серпня 2013 року Скибинський сільський голова Володимир Ломачинський заявив депутатам сільської ради, що субвенцію у розмірі 100 тисяч гривень, що було спрямовано з держб'юджету до бюджету села на потреби громади, потрібно передати до… (!) районного бюджету, бо там, мовляв, "їм знайдуть краще застосування". Коли ж свободівець спільно з іншими депутатами відмовився спонсорувати з сільського бюджету прагнення районної влади, проголосувавши "проти" передачі коштів до районного бюджету, і тим самим зірвавши ухвалення рішення, представник "регіоналів" наголосив, що тепер депутатами-опозиціонерами "займатиметься прокуратура".
На Жашківщині депутата-свободівця, який став на захист громади, репресує прокуратура
І дійсно – за кілька днів після проведення останньої, провальної для влади сесії сільради, на початку вересня на депутатів-опозиціонерів почав чинитися тиск з боку органів влади та прокуратури з недвозначними натяками "проголосувати" правильно. Зокрема на свободівця Юрія Лопатинського, що є дрібним підприємцем, власником невеликого сільського продуктового магазину, влада здійснила цілу атаку різноманітними органами з контролю – зокрема "перевірку" було здійснено прокуратурою та податковою інспекцією. Варто зауважити, що прокуратура перевіряла, серед іншого, чи вчасно здав податкову декларацію Юрій Лопатинський, таким чином намагаючись знову працювати за "канівським сценарієм", за яким поза законом та логікою позбавили депутатського мандату міської ради свободівця Юрія Гамалія. Та Юрій Лопатинський, будучи підприємцем, давно і вчасно здав декларацію про доходи до податкової адміністрації.

"Ми і надалі будемо усіма силами та заходами відстоювати кошти громади від посягань на них з боку районної влади. Очевидно, що цю субвенцію, спрямовану до сільського б'юджету, можна було б використати для сільських потреб, адже 100 тисяч гривень, як для села, досить значна сума. Зокрема на впорядкування сміттєзвалища, ремонт електропроводки у ФАПі, ремонт сільського в'їзного знаку, адже село є найбільшим у районі, але має й не менші проблеми. І це лише ті найбільш нагальні питання, які потребують втручання. Зрозуміло, що всі ці роботи мали б проходити прозоро, з проведенням відповідних конкурсів та проєктування. Натомість у скибинців намагаються просто "відтиснути" ці кошти для непрозорих, не зрозумілих цілей. Очевидно, що через певні махінації ця субвенція може бути просто привласнена до власних кишень певними чільними діячами з числа жашківських "регіоналів".

Ми закликаємо і закликатимемо усю громаду Скибина, наших побратимів та всіх чесних журналістів, слідкувати за цією темою й не дати тиском забрати кошти, що мали б йти на розвиток селян, у скибинців. Ми обов'язково повідомимо дату проведення й організуємо пікет сесії сільської ради за участі свободівців та представників народного депутата Юрія Сиротюка, щоби вимагати від районної влади прибрати руки від грошей селян", – зазначив депутат сільської ради свободівець Юрій Лопатинський.

Мітки до статті: Скибин, депутат сільради, ВО Свобода, репресії, Юрій Лопатинський

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^