Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Політкухня Саші Макєєвського » На 197 виборчому окрузі Леонід Даценко має примарні шанси?
Інформація до новини
  • Переглядів: 765
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 15-09-2013, 08:45
15-09-2013, 08:45

На 197 виборчому окрузі Леонід Даценко має примарні шанси?

Категорія: Проекти » Політкухня Саші Макєєвського

Юрій КармазінЮрій Кармазін
Але, поки що вони себе «накручують» на рівні чуток, хоча «каратель» діючих народних депутатів України, «захисник Вітчизни» Юрій Кармазін, який останнім часом тісно співпрацює з «регіоналами», сколотивши судову бригаду шабашників, має намір спробувати свої сили. Можемо спрогнозувати, що він, як досвідчений політик, може рейтингово балансувати в першій трійці кандидатів, а от Леонід Даценко, може фінішувати третім. Що цікаво, політ-технологічно Юрію Кармазіну буде більш до снаги 197 виборчий округ (центр – м. Канів), адже тут він зможе майстерно навішати «спагетті» на вуха сільському виборцю! На черкаському інтернет – ресурсі, який наближений до частини Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», з’явилася інформація, що політичний в’язень, екс – міністр МВС, а нині лідер громадянського руху «Третя українська республіка» Юрій Луценко, має намір «перебити карту» депутату Черкаської міськради Миколі Булатецькому, але потім заспокоїли самі себе, повідомивши, що прес – служба Юрія Луценка спростувала цю інформацію. Участь, як кандидата в нардепи Юрія Луценка на одному з двох "проблемних" черкаських округів, спричинила б у «губернатора» Сергія Тулуба приступ неврастенії! Екс - голова ЦВК Володимир Шаповал в інтерв’ю газеті "Україна молода" повідомив: «… Щодо «проблемних» округів зроблю такий натяк: це питання було практично всіма на політичному рівні узгоджене, і я виступав у ньому як певний посередник. Тому закиди у мій бік не доречні. Представникам опозиції я сказав буквально таке: якщо ви хочете, щоб ЦВК встановила підсумок за наявними на сьогодні остаточними документами, то всі п’ять округів ви програєте. Тому що на той момент уже існували потрібні [іншій стороні] протоколи, і хто тільки не тримав їх у своїх «чистих» руках. На той момент все вже було спаплюжено. І я переконаний — виграли б ті, хто офіційно мав виграти. І в опозиції мене почули. Але ж у публічній риториці постійно лунають якісь гасла. Тому я дуже спокійно слухав відповідні закиди — це нормальні політичні рефлексії на ситуацію. Політики завжди говорять не те, що є, а те, що вони хочуть сказати.» Без сумніву це «гра слів» відставленого голови ЦВК, але й з цього можна зробити висновки, що опозиційні сили можуть знову наступити вже не на граблі, а на лопату. Політичні домовленості, які практикує «не хороша людина» керівник (сюр!) ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, може так статися, що він знову «здасть при першому шухері»!
Кандидатура президента «Азоту» Валентини Жуковської, щодо участі у виборчих перегонах, сьогодні владою ще не схвалена, це можливо, стане однією з політичних інтриг цієї кампанії…

Мітки до статті: Проблемні округи, перевибори, Канів, Леонід Даценко, Микола Булатецький, Юрій Кармазін

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^