Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Підозрюваний у вбивстві лисянського хлопця буде знаходитись під вартою, - апеляційний суд
Інформація до новини
  • Переглядів: 1219
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 12-10-2013, 08:13
12-10-2013, 08:13

Підозрюваний у вбивстві лисянського хлопця буде знаходитись під вартою, - апеляційний суд

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Підозрюваний у вбивстві лисянського хлопця буде знаходитись під вартою, - апеляційний суд
У ході засідання було встановлено, що слідчим суддею допущено істотні порушення кримінально-процесуального закону, зокрема не були достатньо вивчені доводи слідчого, які свідчать про обґрунтованість підозри вчинення підозрюваним злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та наявність ризиків передбачених ст. 177 КПК України (Метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов’язків, а також запобігання спробам: 1) переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; 2) знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; 3) незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; 4) перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; 5) вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується) і недостатність застосування більш м’яких запобіжних заходів.

За результатом розгляду апеляційної скарги прокурора, колегія суддів скасувала незаконну ухвалу слідчого судді та постановила нову ухвалу, якою обрано підозрюваному Козаку О. С. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з моменту його затримання (без застави).

Окрім того, з метою недопущення зазначених вище порушень закону при розгляді слідчим суддею заходів забезпечення кримінального провадження колегія суддів винесла окрему ухвалу, якою постановила довести до відома голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України інформацію про неповноту судового розгляду та істотні порушення КПК України при постановленні слідчим суддею Добриднюк Н. О. вищезазначеної ухвали від 23.09.2013. - повідомляє офіційний веб - портал Судова влада України
Нагадаємо, що в смт Лисянка 5 жовтня 2013 року відбувся мітинг - протест з вимогою справедливо покарати підозрюваних у вбивстві.

Мітки до статті: вбивство, смт Лисянка, апеляційний суд, взяття під варту

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^