Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Булатецький з Даценком чекають на більш "крупну рибу"
Інформація до новини
  • Переглядів: 586
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 17-10-2013, 22:34
17-10-2013, 22:34

Булатецький з Даценком чекають на більш "крупну рибу"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Булатецький з Даценком чекають на більш "крупну рибу"

В перші дні подачі документації, кандидатів в депутати до ЦВК, ми спостерігаємо в основному «цибульне лушпиння»: «братчики» Корчинського, ліберали, пришелепуватий лідер якогось селянського руху з Київської області, «астроном» з столиці, який пропонує створити партію «Науки», якою буде управляти космічний розум… Але так само, як і штаби «недопереможців», політичні оглядачі чекають на більш «крупну рибу», щось на кшталт Юрія Гримчака, старого соратника Юрія Луценка з «Народної Самооборони», який у партійному списку ВО «Батьківщини» в 2012 році з подачі Сєні Кролика і Пастора, опинився на непрохідному місці, в кінці першої сотні. Натомість «прохідні» місця партійного списку були «натушковані» партійцями з яценюкового «ташкентського» фронту. Сьогодні, Юрій Гримчак написав заяву в ЦВК про свій вихід з партійного списку ВО «Батьківщини», і має намір балотуватися по 223 "київському" виборчому округу, як самовисуванець.
Кого побоюються виборчі штаби «недопереможців»? – Валентину Жуковську на 194 окрузі? Скоріше її гаманець! Так як її карта була бита в 2012 році, то лише перед фінансовою спроможністю "хімічної королеви" може бути мандраж, адже відомо, хто платить, той і дівчину танцює. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що кандидати, які висуне партія на з’їзді, будуть розписуватися кров’ю і цілувати хреста, що вони не стануть «тушками». Хто відмовиться це зробити, того він вижене з партії, як скажену собаку! Також, народний депутат України Олег Ляшко повідомив, що він особисто очолить виборчий штаб, і прибуде на кожен з п’яти «проблемних» округів. А те, що він вважає Даценка і Булатецького «тюфяками», які не змогли захистити результати виборів, то хай начуваються! Лідер «розкладушечної» партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, заспокоїв Миколу Булатецького в ефірі каналу ТВі, що не балотуватиметься на рідній Черкащині, а піде по 94 виборчому округу. Ще одна загадка над якою сьогодні ламають голову політтехнологи: що хочуть від Валентини Жуковської, черкаські «борці за грошові знаки», депутати Черкаської міськради Валерій Воротнік, Олександр Радуцький і Володимир Мамалига? Схоже на те, чого жадав Коля Остан – Бакен від польської красуні Інги Зайонц!

Мітки до статті: проблемны округи, перевибори, Микола Булатецький, Леонід Даценко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^