Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Радикальна партія Олега Ляшка на "проблемні" округи в Черкаській області висунула боксера і адвоката
Інформація до новини
  • Переглядів: 1365
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 19-10-2013, 22:23
19-10-2013, 22:23

Радикальна партія Олега Ляшка на "проблемні" округи в Черкаській області висунула боксера і адвоката

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Радикальна партія Олега Ляшка на "проблемні" округи в Черкаській області висунула боксера і адвоката
Підпис присяги кров’ю, який анонсувався, скасували за порадою представників церкви, які також були присутні на з’їзді. Замість цього кандитати зачитали присягу і погодились, якщо вони таки зрадять партію і виборців, то їх “хай розірвуть вилами, а кров злиють в Дніпро”. Відкрив з’їзд молитвою і благословенням від імені Патріарха Київського Філарета, Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
Олег Ляшко не був оригінальним в своїй промові: закликав до радикальних змін в країні. Коли під час виступу Ляшка перестав працювати мікрофон, народний депутат звинуватив у цьому провокаторів з Партії Регіонів: “це все витівки злочинної влади”.
По Обухівському 94 округу партія висунула заступника Олега Ляшка Андрія Лозового. Молодий “радикал” боротиметься за перемогу з Романюком, Засухою, Кармазіним та іншими.
В Черкасах на 194 окрузі висунуто Олега Купрієнка. Разом з ним в Черкаській області на 197 окрузі балотуватиметься “радикалівець” Сергій Тищенко.
В 223 окрузі м. Київ конкуренцію Левченку і Пилипишину від Радикальної партії складе депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова.
В Первомайську по округу 132 піде Олег Найда. Окрім висування кандидатів в депутати, з’їзд “радикалів” прийняв рішення про ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу землі іноземцям, зниження пенсійного віку для жінок, скасування депутатської недоторканості та запровадити виборність губернаторів і суддів. На думку олега Ляшка і його партійців, якщо ці питання не може вирішити ці питання – це має зробити народ на референдумі. За матеріалами : Інформатор
Почерк: Нас звичайно, цікавлять кандидати в народні депутати, які спробують повторно відібрати мандати у Миколи Булатецького і Леоніда Даценка. Хто вони?
Олег Купрієнко
Олег Купрієнко, якого висунула Радикальна партія Олега Ляшка по 194 виборчому окрузі, в минулому році балотувався по 206 виборчому окрузі(центр - м. Чернігів) й прийшов до фінішу шостим, з результатом 2,95 % голосів. Він очолює Чернігівську обласну організацію Радикальної партії Олега Ляшка, працює адвокатом, в свій час його клієнтом був легендарний полів’язень Левко Лук’яненко, займається підприємницькою діяльністю в Чернігові.
Радикальна партія Олега Ляшка на "проблемні" округи в Черкаській області висунула боксера і адвоката

Клікніть на картинку для збільшення

Сергій ТищенкоСергій Тищенко, який спробує свої сили на 197 виборчому окрузі, президент Монастирищенської федерації боксу, під його орудою працює секція боксу,його батько - Олександр Тищенко, міський голова Монастирища, член Партії регіонів.

Мітки до статті: Радикальна партія Олега Ляшко, проблемні округи, висунення, кандидати в депутати, Олег Купрієнко, Сергій Тищенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^