Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Тимчасова міська влада Черкас взяла курс на знищення БК "Черкаські мавпи"
Інформація до новини
  • Переглядів: 499
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 14-11-2013, 16:32
14-11-2013, 16:32

Тимчасова міська влада Черкас взяла курс на знищення БК "Черкаські мавпи"

Категорія: Політбюро » Я так думаю


Видовищна гра, вибухові емоції та неймовірна підтримка. «Черкаські Мавпи» прищепили містянам любов до баскетболу. Щогри трибуни в «Будівельнику» ущент заповнені вболівальниками. Та невдовзі вони можуть назавжди спорожніти. У наступ на баскетбольний клуб пішла очільниця міського управління сім’ї, молоді та спорту. Не пропрацювавши на посаді і трьох місяців, 24-річна регіоналка робить гучну заяву.

Ольга Сисоєва, начальник управління сім’ї, молоді та спорту МВК: «Як управління сім’ї молоді та спорту, ми так само переглядали і палац спорту «Будівельник», дивилися всі умови, які там є. У малому залі займається ДЮСШ «Вікторія». Місця там не вистачає. А у великому залі займається комерційний проект «Черкаські Мавпи». Наша позиція така, що варто просто переглянути та передивитися, чи потрібно на сьогодні здавати комерційним проектам зали».
У самому «Будівельнику» таким словам чиновниці-кураторки вкрай дивуються. Її тут бачили всього раз, і то мигцем. Кожен зал, пояснює керівниця спорткомплексу, для певних видів спорту. Великий – якраз для ігрових. Відколи волейбольні клуби канули в Лету, тут у «Мавп» обмаль конкурентів на час для тренувань і змагань.

Світлана Бондар, директор ПС «Будівельник»: «З їх приходом до нас, палац спорту «Будівельник» дістав нове життя, нове дихання. Ми стали дуже плідно з ними співпрацювати. І говорити про те, що вони десь когось у часі потіснили – це безглуздо, на мій погляд. Зовсім непрофесійна, необґрунтована думка».
У цьому ж залі в рік проводять десятки заходів, розповідає пані Світлана. Водночас «Черкаські Мавпи» своєю орендною платою нині найбільше наповнюють бюджет «Будівельника». А це – кошти на ремонти й утримання всього спорткомплексу.

Світлана Бондар, директор ПС «Будівельник»: «Вони – наші основні орендарі. Тому що активний спортивний сезон розпочинається із жовтня, коли йде основне навантаження, і триває по квітень. Потім, як-то кажуть, спад всього сезону іде до нуля. І от цей час «Мавпи» нас теж підтримують. От у травні з наших надходжень їхня частка – 50%. Аналогічно в червні».
Іншого професійного паркету, як тут, в Черкасах просто немає, розповідає директор клубу. А без нього на баскетболі можна ставити крапку. «Черкаські Мавпи» – це не тільки професійна команда, а й до чотирьох сотень вихованців клубу. Тому позицією нинішньої влади у клубі шоковані.

Володимир Гриценко, директор клубу «Черкаські Мавпи»: «На мою думку, ці заяви, як мінімум, недолугі. А як максимум – мабуть, злочинні. Неможливо в людей просто взяти й відібрати баскетбол. Цілий пласт спортивної культури! Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» несе велике соціальне навантаження. Тому що ми виховуємо величезну плеяду дітей».
16-річний Святослав Михайлюк – вихованець клубу. Разом із ще трьома черкащанами він у складі збірної відстоював честь України. Нині юнак захищає кольори не лише «Черкаських мавп-96», а й уже основного складу команди.

Святослав Михайлюк, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Цей клуб дав мені дуже багато, він мене підібрав. Він зробив з мене того, ким я є зараз!».
На захист черкаського баскетболу від владних нападок уже стали вболівальники. Вони написали листа Президенту України. Аналогічні звернення до Прем'єра, профільного міністра, а також Федерації баскетболу та Суперліги готують і у клубі.

За матеріалами: ТРК ВІККА

Мітки до статті: Черкаські мавпи, Сисоева, знищення, Черкаси, міська влада

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^