Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Блогер Богдан Гатила прогнозує, що Валентина Жуковська може замінити "губернатора" Сергія Тулуба
Інформація до новини
  • Переглядів: 541
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 15-11-2013, 10:10
15-11-2013, 10:10

Блогер Богдан Гатила прогнозує, що Валентина Жуковська може замінити "губернатора" Сергія Тулуба

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Блогер Богдан Гатила прогнозує, що Валентина Жуковська може замінити "губернатора" Сергія Тулуба
"- Скоріше всього дані справжньої, а не для загалу соціології, які однозначно не дають шансу навіть на рівну боротьбу з єдиним рейтинговим кандидатом від опозиції — М.І. Булатецьким.
- Надія, що виборці які негативно налаштовані до самої В. Жуковської, довідавшись про її не висування не прийдуть на вибори, надавши більше шансу провладному та прихованим провладним кандидатам.
- Також, не приймаючи участь в виборах, Жуковська, перестає бути мішенню для критики. Залишивши єдину мішень — М. Булатецького.
- Сама Жуковська тепер буде мітити або в мери, де єдиним реальним кандидатом-конкурентом для неї лишиться прогнозований С. Одарич, який ще й на гачку у влади, завдяки судовим процесам, або в губернатори. Враховуючи невиконані обіцянки С. Тулупа перед кожними виборами дати 75 % голосів черкащан за ПР, а отримуючи то 28 то 18 %, та крайню непопулярність серед черкащан як ПР так і С. Тулупа особисто, варіацію рокіровки Тулупа на Жуковську не потрібно виключати. Тим більше обидва вони є представниками різних груп тиску.
- Нарешті, в повновладному таборі надіються, що в штабі М. Булатецького відмову В. Жуковської від висування сприймуть як перемогу, і як наслідок — завдяки невеликим фальсифікація владі вдасться цю перемогу вкрасти, оголосивши переможцем будь-кого іншого, це для влади не є принциповим.

Як треба реагувати опозиції?

- Оприлюднювати справжню соціологію, яку влада приховує від громадян, і доводити виборцям, що основна причина не висування Жуковської — її низька популярність.
- Продовжувати проводити роботу з виборцями, де основним гаслам повинно бути “Вони бажають щоб ти не прийшов на вибори. Ти підеш їм на зустріч?”
- Не зважати на критику інших кандидатів. Але не ухилятися від дебатів. Виборець повинен бачити відкритого і потужного кандидата.
- Гіпотетичне балотування Жуковської в мери чи можливість заміни її Тулупа, прийняти до відома, як один з можливих варіантів.
- Працювати, працювати і ще раз працювати до кінця. Вибори закінчуються лише після оприлюднення даних ЦВК," - підсумував Богдан Гатила.

Мітки до статті: Богдан Гатила, Черкаси, 194 округ, Валентина Жуковська, Микола Булатецький, перевибори, прогноз

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^