Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » ГМ "Опора" і КВУ відмовилися формувати ДВК на вимогу "регіонала" Миколи Ладана
Інформація до новини
 • Переглядів: 681
 • Автор: 7Pk8UJSQ
 • Дата: 26-11-2013, 21:12
26-11-2013, 21:12

ГМ "Опора" і КВУ відмовилися формувати ДВК на вимогу "регіонала" Миколи Ладана

Категорія: Політбюро » Я так думаю

25 листопада 2013 кандидат у народні депутати України по 197 виборчому округу року Микола Ладан, самовисуванець, член Партії регіонів, звернувся до Комітету виборців України та ОПОРИ з проханням надати списки їхніх представників на посади голів, заступників голів та членів дільничних виборчих комісій по 197 виборчому округу.
Не скажемо за ОПОРУ, але Олександру Черненку, Голові ВГО КВУ, Микола Ладан дзвонив. Вимагав надати йому людей з числа волонтерів КВУ для подання їх кандидатур до складу ДВК 197 виборчого округу. Спроби О.Черненка пояснити кандидату стан речей виявилися безсилими, тож кандидат пообіцяв поскаржитись на ВГО та ОПОРУ. Кому - невідомо.

По гарячим слідам Микола Ладан оприлюднив свою позицію, де висловив нерозуміння, чому ні громадська мережа ОПОРА, ні Комітет виборців України не хочуть бути серед членів дільничних виборчих комісії на перевиборах 15 грудня. Представники цих організацій на його думку могли б не просто спостерігати за перебігом виборів 15 грудня, а безпосередньо долучитися до гущі подій, ставши членом дільничної виборчої комісії. Микола Ладан запропонував "для чесності виборів" рекомендувати членами комісії від себе саме представників незалежних організацій.

Ця стаття була запропонована до уваги фейсбук-спільноти "Черкащина: захистимо вибір", де в першому ж коментарі до неї, юрист ЧОО КВУ Алла Юрковська висловила припущення, що "кандидату не завадило б законодавство вивчити перш ніж дивуватися, чому КВУ з ОПОРОЮ "не хочуть бути серед членів дільничних виборчих комісії на перевиборах 15 грудня". Хоча б ст.27 і 28 ЗУ "Про вибори народних депутатів", хоча б ті пункти, де зазначається, хто може бути суб'єктами подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій".

Відповідь не забарилася. Микола Ладан на своїй персональній сторінці в Facebook запропонував не переводити дискусію з цього питання з юридичної площини в політичну.
ГМ "Опора" і КВУ відмовилися формувати ДВК на вимогу "регіонала" Миколи Ладана

- Алла Юрковська, юрист ЧОО КВУ:"Моя відповідь кандидату стосувалася виключно юридичного аспекту подання кандидатур до складу ДВК. Тим не менш кандидат чомусь вирішив, що я апелюю до політичних аспектів. Тому я пропоную розглянути відповідь Миколи Ладана дуже уважно: чи розуміє він юридичну складову цього питання взагалі?

Діяльність громадських організацій регламентується Законом України "Про громадські об'єднання", розділ ІІІ якого визначає їх права та діяльність.

На основі цього закону затверджуються статути громадських організацій, які деталізують форми та види діяльності громадських організацій.

Виборчий процес повторних виборів 2013 року регулюється Законом України "Про вибори народних депутатів України" та Законом України "Про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223".

Вони визначають лише таких суб’єктів виборчого процесу: виборець, Центральна виборча комісія, а також інша виборча комісія, партія, що висунула кандидата у депутати, кандидат у депутати, офіційний спостерігач. Все. Громадська організація не є суб’єктом виборчого процесу. Вона бере участь в ньому через своїх спостерігачів, мати яких - єдине право і можливість КВУ та ОПОРИ безпосередньо долучитися до виборчого процесу, оскільки вони відносяться до громадських організацій, до статутної діяльності яких належать питання виборчого процесу та спостереження за ним.

Микола Ладан фактично запропонував КВУ та ОПОРІ порушити свої статути, відмовитися від власних спостерігачів і забезпечити кандидата-регіонала кадрами, яких він не має. Тобто як висловився захисник пана кандидата в фейсбук-спільноті "Черкащина: захистимо вибір", мислити більш широко і бути більш активними», - повідомляє ЧОО КВУ

На таку пропозицію можемо відповісти наступне: ЧОО КВУ не стане порушувати власний статут та українське законодавство. Ми не збираємося підтримувати жодного з кандидатів в народні депутати.
КВУ ніколи не давав підстав сумніватись в своїй незаангажованості і не збираємось робити це надалі.

Мітки до статті: ГМ Опора, КВУ, Микола Ладан, кандидат, 197 округ, партія регіонів, ДВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
Олег Черкаси

4 грудня 2013 10:28

Інформація до коментарю
 • Група: Гості
 • ICQ:
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
Це жахи! І це теж хоче в депутати! Тому ми так і живем!
Інформація до коментарю
 • Група: Гості
 • ICQ:
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
Юрій
|
30.11.2013 at 20:20
|
Відповіcти

Друзі, село Межиріч взагалі не має ніякого відношення до 197 виборчого округу. Мені цікаво, а чи знає кандидат межі свого округу. І чи потрібний взагалі виборцям 197 округу депутат, який навітть не знає границь “свого” окургу? За ціє адресою вказано куди відноситься село Межиріч (дільниця 710282, 196 Округ) Канівського району. http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP029?PT001F01=900&PID100=71&pf7331=196
Целую. Пух
|
30.11.2013 at 21:49
|
Відповіcти

господи ты боже мой, и это убожество тоже хочет в депутаты? Впечатление такое что в этой стране о депутатстве мечтает вся ГРЯЗЬ. Сельский дебил с криминальным прошлым. Вы хоть у него спросите, он сам знает что такое этот самый ПИАР. Может с похожим словом перепутал?
Єгор
|
01.12.2013 at 00:21
|
Відповіcти

Коля! Який чорний піар? В тебе рейтинг, якщо хтось п”яний спотикнеться і поставить галочку.
^