Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький зустрівся з батьками журналістки Тетяни Чорновол
Інформація до новини
  • Переглядів: 705
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 3-01-2014, 08:49
3-01-2014, 08:49

Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький зустрівся з батьками журналістки Тетяни Чорновол

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Фото з сторінки Миколи Булатецького в Facebook
Микола Булатецький зістрівся з батьками журналістки Тетяни Чорновол
Микола Булатецький поговорив по телефону з відомою журналісткою Тетяною Чорновол, яка продовжує лікування, після звірячого побиття вночі 25 грудня на Бориспільській трасі.
Микола Булатецький
Микола Булатецький, пряма мова: " 8 день безвилазно проводжу на Майдані. Тут добре, тут я відчуваю, що поряд абсолютна більшість тих людей, які розділяють мої цінності, життєві принципи й наповнені вірою та вважають необхідним персонально зробити кроки, які змінять Україну.
На жаль, по виборам я не відчував цього в Черкасах, тому що 36 тисяч черкащан продалися Партії регіонів, Тулубу, Януковичу та підтримали їхнього блазня Поплавського. Ще близько 2 тисяч забезпечували йому перемогу, ще декілька десятків провокаторів працювали на те, щоб не допустити моєї перемоги, перемоги опозиції… і тому бути поряд з цими людьми мені зараз важко. Прошу вибачення за поразку у черкащан, які підтримували і підтримують ідеї Майдану й мене особисто. Я знайду спосіб, як в подальшому відсікши все те, що заважає нам жити, все-таки не втратити віру, не зупинити дію на зміну, як країни в цілому, так і Черкащини зокрема.
На Майдані формується дух, стержень нації. Це я бачив й оцінюю свідомо поспілкувавшись з декількома тисячами людей з Майдану, відвідавши їхні намети, персонально вручивши та пояснивши їм позицію, яку несла наша землячка, наш друг Тетяна Чорновол.
Сьогодні мав особливий день: поговорив по телефону з Танею і відвідав її батьків. Найбільшою несподіванкою для мене було те, що її батьки знають мою біографію краще, ніж я сам:) (дуже цікавляться політичним життям) Та ще й батько Микола Іванович, родом з Полтавських країв, зовні схожий на мене.
«Вона така народилася. Я все списую на гени», - сказав Микола Іванович про громадянську позицію доньки. Розповів, що Таня безмежно любила бувати в селі Соньооківка у бабусі. Мала там навіть улюблену козацьку могилу – Охрімову. Коли приходила туди, відчувала особливе натхнення. А в дитинстві була лідером компанії, відчувала себе добре, коли знала, що за нею йдуть… Зараз за Танею йде вся свідома частина українського народу.
Таню, ми тебе любимо й дякуємо батькам за те, що подарували українському народу такого солдата, як ти! Слава українкам!".

Мітки до статті: Микола Булатецький, Євромайдан, 194 округ, Тетяна Чорновол

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^