Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Політкухня Саші Макєєвського » Миколу Булатецького і Максима Полякова однопартійці «примушують до миру»
Інформація до новини
  • Переглядів: 670
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 7-02-2014, 22:25
7-02-2014, 22:25

Миколу Булатецького і Максима Полякова однопартійці «примушують до миру»

Категорія: Проекти » Політкухня Саші Макєєвського

Фото з особистої сторінки Миколи Булатецького в Facebook
Фото з особистої сторінки Миколи Булатецького в FacebookФото з особистої сторінки Миколи Булатецького в Facebook
- Все дуже просто, його на останніх парламентських виборах закляті однопартійці, «розвели, як сірого кота» і прийшов час сказати вголос те, про що майже всім давно відомо. Насамперед про відомий в області тандем «Тулуб – Бондаренко». Про співпрацю голови найбільшої опозиційної партії ВО «Батьківщина» і «губернатора» - регіонала повідомляли політики різних таборів. «Циганочка з виходом» відбулася в квітні 2013 року, коли в Черкаській міській раді партія регіонів в спільному голосуванні, до речі, досить сумнівному з «батьківщинівцями», відправила у відставку обраного черкаською громадою міського голову Сергія Одарича. Після цього політ – шоу, членами виконкому Черкаської міської ради спільно з регіоналами і комуністами, стали «незламні» опозиціонери від ВО «Батьківщини» Станіслав Овчаренко і керівник обласної партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. Вони себе назвали контролерами влади! Нещодавно Анатолій Бондаренко залишив цю посаду, адже на дворі Євромайдан, а він не може одночасно працювати головою президії обласної Народної ради і членом виконавчого комітету провладної міської ради. Хоча міг би потягнути! Навіть Володимир Ілліч, щоб провернути Жовтневий переворот в Росії у 1917 році, шукав кошти в Західній Європі, а Свердлов у США. Як ви гадаєте, «кидок» мера Черкас відбувся безкоштовно, так сказати на ідеологічному грунті? Ви ж не наївні люди! Один з архітекторів черкаської революції «будяків», розгорнув активне будівництво маркету в смт Лисянка…
- Другий опозиціонер, який «втратив довіру» в керівництва обласної організації «Батьківщина», депутат Уманської міської ради, член політради ВО «Батьківщина» Максим Поляков. Він погорів на хлібному ділі з акціями «Уманьхліб». Справа досить заплутана. Його почали одночасно «примушувати до миру» як з рідної партії «Батьківщина», так і з не чужої Партії регіонів. Щоб зміцнити позиції своєї креатури в керівництві обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка, нардеп Микола Томенко вирішив пужнути Максима Полякова. Але він мабуть забув, що після того як Юлію Тимошенко відправили на зону, та влився «Фронт змін», його стало менше в центральній «Батьківщині», він змарнів і втратив вплив. Стало відомо, що й не так весело прогнати з партії Максима Полякова, - його виявляється «кришує» права рука Арсенія Яценюка, нардеп Микола Мартиненко. Так що, будем посмотрєть!
Сьогодні сторінки придворного інтернет – ресурсу «Про головне», рясніють вістями з полів: «Три районні організації «Батьківщини» засудили Булатецького-старшого», «Якщо доведуть провину, Полякову «світить» від 3 до 8 років», «Нардеп-регіонал назвав Полякова… «цинічним покидьком»... А судді хто?

Саша Макєєвський "Почерк"

Мітки до статті: Максим Поляков, Уманьхліб, акції, Микола Булатецький, Анатолій Бондаренко, Сергій Тулуб, співпраця

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^