Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Інформація до новини
  • Переглядів: 549
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 24-03-2014, 18:32
24-03-2014, 18:32

Юрій Ботнар хоче стати першим замом

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Юрій Ботнар хоче стати першим замом
- "Представники усіх місцевих організацій ВО "Свобода" Черкаської области обрали представників до складу делегації на Всеукраїнський з'їзд партії, а також визначили завдання, стратегію розвитку на 2014 рік обласної організації, окреслили проблеми сучасної політичної та соціяльної ситуації та шляхи їхнього подолання. Зокрема було вирішено зосередити зусилля на активізації і зміцненні всієї структури, залученні більшої кількости прихильників та членів до націоналістичного об'єднання, розбудові юридичного, пресового, аналітичного управлінь, служби молодіжної політики – насамперед внутрішньопартійних молодіжних організацій "Сокіл" та "Студентська Свобода", загонів самооборони "Свободи", залученні нових членів до Економічної ради тощо", - повідомив Юрій Ботнар.
Серед пріоритетних завдань черкаські свободівці визначили здійснення люстрації шляхом створення люстраційного комітету ВО "Свобода" із широким залученням громадськости, співпрацею з иншими люстраційними громадськими утвореннями, прозорою діяльністю та висвітленням роботи комітету і критеріїв люстрації у ЗМІ. Окрему увагу і зусилля свободівці Черкащини приділятимуть покаранню фальсифікаторів, що здійснювали наругу над волевиявленням виборців области – як у виборчих комісіях, так і поза ними, зокрема використовуючи методи підкупу, що стало широким явищем на теренах черкаського краю. Свободівці ухвалили рішення надалі лише активізувати бойкотування російських торгівельних марок, товарів та послуг, а також тих, хто підтримував режим Януковича.
Окреслюючи тактичні проблеми та шляхи їхнього подолання, голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Юрій Ботнар зауважив: "Сьогодні найважливіше – не дати реваншистам, зокрема "регіоналам", комуністам та членам инших антинародних, антидержавних угруповань увійти у нову владу. Ми маємо без зайвого патосу відстояти здобутки Революції Гідности – революції, у якій загинули найкращі представники української нації, у якій було скинуто злочинний, кривавий режим тирана Януковича."
Делегати обласної конференції ВО "Свобода" одностайно підтримали рішення пропонувати на посаду першого заступника голови Черкаської ОДА очільника обласної "Свободи" Юрія Ботнара.

Мітки до статті: Юрій Ботнар, ВО Свобода, Черкаси, конференція

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^