Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Черкаська ВО Свобода підозрює нардепа Геннадія Бобова у викраденні журналіста
Інформація до новини
  • Переглядів: 617
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 5-04-2014, 16:44
5-04-2014, 16:44

Черкаська ВО Свобода підозрює нардепа Геннадія Бобова у викраденні журналіста

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Черкаська ВО Свобода підозрює нардепа Геннадія Бобова у викраденні журналіста
Про це повідомила мати потерпілого. Свободівці вважають причиною викрадення журналістську діяльність Василя Сергієнка, зокрема серію його статей, що викривають злочинну діяльність одного із місцевих багатіїв-латифундистів "регіонала" Геннадія Бобова.

Свободівці, громадські активісти та викликана слідча група виявили сліди крови на подвір'ї та на дорозі від будинку. Розпочато слідчі дії за фактом нападу й викрадення людини.

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вважає це викрадення та ймовірні катування виявом реваншизму Партії регіонів та олігархічних сил Черкащини, зважаючи на те, що Василеві Сергієнку неодноразово погрожували через його журналістську та патріотичну діяльність, зокрема викривальні статті щодо таємних сторін бізнесу латифундиста, місцевого олігарха, народного депутата України від Партії регіонів, друга Віктора Ющенка та Сергія Тулуба, "героя України" Геннадія Бобова. Вочевидь, викрадення пов'язано саме із цим діячем, що намагається впливати на політику в області та на Корсунщині зокрема. Саме із Г.Бобовим пов'язують створення у районі "народних рад", члени яких непричетні до Майдану та Революції гідности, ба навіть протистояли їй. Зокрема, ці "народні ради" на чолі з керівниками корсунської делегації на київському антиМайдані спільно із найнятими та озброєними кийками та ножами "ті тушками" намагалися перешкодити висуненню Народною радою, створеною ще під час революційних подій, голови Корсунської "Свободи" Володимира Зуєнка на посаду голови РДА.

Коментуючи останні події, голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Юрій Ботнар наголосив: "Ми вимагаємо від реваншистів-"регіоналів" та їхніх лакеїв негайно та добровільно повернути живим та неушкодженим журналіста, громадського діяча, активіста Революції гідности, прихильника ВО "Свобода" Сергія Василенка.

Закликаємо обласне управління міліції та обласну прокуратуру негайно узяти під особистий контроль справу розшуку Василенка та встановлення осіб його викрадачів, зокрема замовників викрадення, і вжити усіх невідкладних заходів, щоби журналіста було знайдено, а людей, причетних до його викрадення й катувань – покарано з усією суворістю. Якщо справедливого слідства та суду не відбудеться, громада завжди має легітимне право на власний, народний суд за законами революційного часу", – наголосив Юрій Ботнар.

Мітки до статті: Василь Сергієнко, ВО Свобода, Корсунь - Шевченківський, журналіст, викрадення, Геннадій Бобов, Юрій Ботнар

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^