Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Сергій Одарич відхрестився від передвиборної листівки
Інформація до новини
  • Переглядів: 603
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 7-04-2014, 20:30
7-04-2014, 20:30

Сергій Одарич відхрестився від передвиборної листівки

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Натисніть на картинку для збільшення
Сергій Одарич відхрестився від передвиборної листівки
Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».
Окрім цього, агітаційна листівка не має відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, що суперечить статті 49, пункту 8 Закону:  «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».
На запитання спостерігача ОПОРИ щодо цієї ситуації, Сергій Одарич відповів, що цієї листівки не бачив. Проте надалі він буде консультуватися з юристом.

Мітки до статті: Сергій Одарич, листівка, вибори, Черкаси

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^