Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Голова Черкаської обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко хоче покінчити з КВУ(ВІДЕО)
Інформація до новини
  • Переглядів: 529
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 2-06-2014, 17:07
2-06-2014, 17:07

Голова Черкаської обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко хоче покінчити з КВУ(ВІДЕО)

Категорія: Політбюро » Я так думаю

- Це не комітет виборців, це комітет сприяння фальсифікації на трьох дільницях. Це правильніше можна так його назвати, - підкреслив кандидат в мери.

За словами Анатолія Бондаренка, КВУ та різні громадські організації, що спостерігають за виборами, мають свій фінансовий зиск.

- В нас комітети і різні організації, хто їм скільки заплатить, так вони і спостерігають. Я вважаю, що вибори треба признавати тоді, коли останній з фальсифікаторів сидить у в'язниці. Отоді це вибори вже. Один раз і назавжди, - сказав Бондаренко.Досьє: Коміте́т ви́борців Украї́ни (КВУ) — українська громадська організація, головним завданням діяльності якої є спостереження за ходом виборчих кампаній, підтримання взаємозв'язків між виборцями та органами влади, захист виборчих прав громадян. КВУ створено на початку 1994 року. На сьогодні відділення організації працюють у 24 областях, АР Крим, містах Києві та Севастополі та в понад 200 районах України.
Всеукраїнська громадська організація "Комітет Виборців України" (КВУ) – незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій та виборчих блоків. КВУ діє на засадах добровільності, рівності своїх членів, самоуправління, законності і гласності.

Генеральний директор (керівник) — Олександр Черненко.

Мітки до статті: Анатолій Бондаренко, вибори, Черкаси, міський голова, КВУ, фальсифікації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^