Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Ветерани журналістики з’їхалися в Канів
Інформація до новини
  • Переглядів: 438
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 13-06-2014, 07:03
13-06-2014, 07:03

Ветерани журналістики з’їхалися в Канів

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Торік журналісти відвідали Софіївку в Умані, цього року зустріч приурочили до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Усі разом відвідали оновлену експозицію Музею Шевченка у Каневі, вклонилися праху Кобзаря та пройшлися стежками Чернечої гори.
– Уперше я побачив Музей 1956 року, до нього тоді вели лише ґрунтові дороги. Зараз він оновлений, осучаснений, але, як на мене, від нього віє прохолодою, не вистачає колишнього оздоблення, виконаного із неабиякою любов’ю та щирістю, – ділиться враженнями від поїздки патріарх черкаської журналістики 84-річний Петро Жук. – Також приємно ще раз побувати в компанії журналістів. Такі зустрічі повертають нас, ветеранів, до життя.
За словами заслуженого журналіста України Петра Жука, чим частіше ветерани журналістики відчувають себе потрібними, тим довше хочеться жити і більше працювати. Такої ж думки і секретар Канівської первинної організації НСЖУ і колишній головний редактор газети «Дніпрова зірка» Іван Белименко. У журналістиці Іван Михайлович пропрацював 55 років. Цього року йому випала честь приймати колег у себе на батьківщині.
– Такі зустрічі підживлюють , надають снаги особливо нам, ветеранам журналістики, які відірвані від колективів. Зустріч з колегами – це як повернення молодості. Це як зустріч родичів, які не бачилися багато років, –додає Іван Белименко, який по закінченні свята організував для друзів-журналістів смачну юшку у себе на дачі.
Як розповів секретар Черкаського обласного осередку НСЖУ Василь Трохименко, останні 2 роки такі поїздки ветеранів журналістики стали систематичними. Раніше їх організовували напередодні Дня ветеранів і проводили у формі «Вогників».
– Наступного року ми домовилися побувати у Кам’янці, – зауважує Василь Трохименко. – У ході подібних робочих поїздок ми плануємо відвідати в першу чергу Шевченківські місця.
Ветерани журналістики з’їхалися в Канів
Ветерани журналістики з’їхалися в Канів

За матеріалами: Черкаська обласна організація НСЖУ

Мітки до статті: Канів, журналісти - ветерани, зустріч

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^