Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Політкухня Саші Макєєвського » «Зелений чоловічок» Валентин Чернявський «піарить» Вікторію Кутілову?
Інформація до новини
  • Переглядів: 847
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 16-06-2014, 20:19
16-06-2014, 20:19

«Зелений чоловічок» Валентин Чернявський «піарить» Вікторію Кутілову?

Категорія: Проекти » Політкухня Саші Макєєвського

Вікторія КутіловаВікторія Кутілова
Відповідь очевидна: вона стала депутатом Черкаської міськради по партійному списку Радикальної партії Олега Ляшка. В. Кутілова була у списку кандидатів в депутати під №2, як керівник Черкаської міської організації Радикальної партії Ляшка. І от журналіст Черкаської ОДТРК «Рось» Валентин Чернявський, порився в студійній шухляді і витягнув відео, де молода журналістка в лютому 2014 року в студії ТРК «Рось», говорила про Майдан і про те, що журналісти «5 каналу» працюють за гроші. І все б нічого, якби за Радикальну партію Ляшка в Черкасах не проголосувало 15 тис черкащан, це відео й далі припадало б студійним пилом, а тут така оказія! Він журналіст, який «брав» Черкаську ОДА, як «зелений ввічливий чоловічок», а тут якесь дівчисько і вже в міськраді! А все пояснюється дуже просто: черкаські сноби відірвалися від політреалій і вважали, що нардеп Олег Ляшко і його Радикальна партія це - весело, але несерйозно, а воно бачте як вийшло. Невідомо чому, відео з Кутіловою Валентин Чернявський не виклав у Facebook в часи пізнього Тулуба? Ах, воно ж було не актуальне!

Мітки до статті: Валентин Чернявський, Черкаси, ОДТРК Рось, журналіст, відео, Вікторія Кутілова, Радикальна партія Ляшка, Майдан

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^