Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » "Зголоднілий" до роботи Сергій Одарич не залишить кабінет до дев'ятої вечора(Оновлено)
Інформація до новини
  • Переглядів: 430
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 17-06-2014, 17:09
17-06-2014, 17:09

"Зголоднілий" до роботи Сергій Одарич не залишить кабінет до дев'ятої вечора(Оновлено)

Категорія: Політбюро » Я так думаю

фото з сайту http://vikka.ua/
"Зголоднілий" до роботи Сергій Одарич не залишить кабінет до дев'ятої вечора(Оновлено)


Хоч і без 5 дільниць міськрада буде працювати, потім ці результати додадуться.
Також Одарич підкреслив, що місце проведення першої сесії обирало ТВК. Ще вчора до 20:00 було все домовлено, однак потім стало відомо, що голова облради Валентина Коваленко відмовила у приміщенні. Часу на заміну не було.

Новий-старий мер наголосив, що найважливіше протягом одного – двох днів сформувати більшість у міськраді, місто слід готувати до зими у зв’язку із перекриттям газу Україні.

Разом із тим, він сказав, що приблизно знає, хто буде очолювати керівні посади, однак прізвища майбутніх заступників називати поки що не буде.

Щодо подальшої долі Білоусова у мерії, Одарич зазначив, що бачив наслідки його роботи на вулицях міста, тому намірів співпрацювати далі немає. Такої ж думки він і про Артура Савіна.

А питання звільнення Радуцького, за словами Одарича, турбує його найменше.

За матеріалами: http://vikka.ua/

Згодом, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook міський голова залишив пост: "Приступив до виконання обов"язків Черкаського міського голови.
Перші доручення стосувалися заходів для кардинального скорочення споживання газу для потреб теплопостачання. У понеділок, 23 червня, керівники ЧТКЕ і ЧТЕЦ доповідають план заходів на цей літній сезон. Плануємо активно використовувати відходи деревини, вугілля, за кілька місяців підготуємо потужності для роботи на мазуті.", - написав Сергій Одарич.

"Друге питання - поточний ремонт доріг. Жах!!! Частина тендерів була проведена минулого року. Всі переможці давно відмовились через зростання цін. Нові тендери не те, що не проведені... Навіть не були оголошені!!! Тобто, раніш, ніж через два місяці роботи розпочати неможливо(((
Окреме доручення - протягом трьох днів включити нові світлофори, які стоять вже більше року", - інформує Сергій Одарич.

Мітки до статті: Сергій Одарич, Черкаси, міський голова, робота

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^