Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Уманський народний депутат - регіонал Антон Яценко підсунув військовим "палені" бронежилети
Інформація до новини
  • Переглядів: 560
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 28-07-2014, 17:38
28-07-2014, 17:38

Уманський народний депутат - регіонал Антон Яценко підсунув військовим "палені" бронежилети

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Уманський народний депутат - регіонал Антон Яценко підсунув військовим "палені" бронежилети
«Подарунок» від нардепа продемонстрували канівському військовому комісару Віталію Орлу військові з Канівщини, які несуть службу у м. Котовськ Одеської області під час візиту військового комісара.
- Ось такий «подарунок» привіз уманським хлопцям народний депутат Антон Яценко. Десять бронежилетів з пластинами, які інакше, ніж підробкою, не назвеш. Ми простріляли пластини з майже всіх привезених ним бронежилетів, і жодна не витримала. Якщо ще раз приїде до нас, то віддамо, нехай забирає, - розповіли хлопці виданню Канів.нет
Котовськ сьогодні - мирна територія, але поряд з містом, всього за 20 км кордон з невизнаною Республікою Придністров’я. Кілька місяців тому Росія провела у Придністров’ї масштабні танкові навчання, сьогодні там перебуває щонайменше 18 тисяч російських військових.

Натомість народний депутат Антон Яценко спростовує інформацію про надання неякісних бронежилетів і вважає її провокацією.

- Інформація що саме я передавав неякісні бронежилети є неправдивою і я вважаю це спроба дискредитувати мене як депутата та представника громади мого округу від якого обирався. Я дійсно надаю допомогу військовим постійно. Зараз за моєю ініціативою закуплено більше сотні високоякісних бронежилетів 5 класу захисту. Я особисто ніколи не був в м. Котовськ Одеської області. Передаємо ми виключно якісні та сертифіковані бронежилети або через рідних або через військомати. Так нещодавно передали 9 через Уманський військомат, ще 3 через Христинівський. В найближчий час плануємо ще передавати і не лише бронежилети, - пояснив Антон Яценко.

Прес-служба народного депутата також надала технічну інформацію щодо бронежилетів та кевларових касок.

Бронежилет військовий «Патріот», клас захисту 5-й, виробник: пошив Україна, тканина кордура, пластина (спеціальний сертифікований метал) – Швейцарія. Каска кевларова, виробник Німеччина.

Мітки до статті: Антон Яценко, нардеп, Умань, бронежилети, поставка, неякісні

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^