Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Як забезпечити Черкащину якісною питною водою?
Інформація до новини
  • Переглядів: 417
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 31-07-2014, 08:45
31-07-2014, 08:45

Як забезпечити Черкащину якісною питною водою?

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Олександр Турченяк
Сільські ж водогони подають людям воду, гіршу за якістю в 1,5-2 рази. Стан виконання ж програми, покликаної покращити якість питної води для черкащани, яскраво ілюструє минулий рік: із запланованих 20800 тисяч гривень було виділено лише 12486,8 тисяч. Переважно – із місцевих бюджетів та коштів підприємств, держава взагалі не виділила нічого.
За таких умов, скорше за все, реалізувати програму не вдасться. А постійне сподівання комунальних підприємств-водопостачальників на бюджетну підтримку і надалі залишатиме їх заручниками ситуації – бути «крайніми» у постачанні черкащанам неякісної питної води.
Єдиний вихід, який існує у цій ситуації – це укрупнення, об’єднання дрібних комунальних підприємств - перетворення їх на потужні структури, економічно привабливі для інвесторів. І це - вирішення не лише проблеми виконання заходів, закладених до конкретної програми, але й подальшої перспективи розвитку для таких підприємств та надання черкащанам шансу за свої гроші отримувати дійсно якісні послуги. Звичайно, для залучення коштів європейських фондів, що спеціалізуються на проблемах водопровідно-каналізаційного господарства, необхідна злагоджена співпраця комунальних підприємств, місцевої влади та міжнародних донорів-фондів, а також ефективний менеджмент: управлінець «радянського зразка» не складе економічно дієвого плану модернізації водопровідного господарства, не напише привабливого для інвестора бізнес-плану і не зуміє переконати у вигідності угоди керівництво фінансово-кредитних установ. …Звичайно, такий шлях потребує масу зусиль і часу. Але він на сьогодні – єдино правильний і орієнтований на сучасні тенденції розвитку світового ринку, а не дотаційної неефективної економіки часів СРСР.
За матеріалами: Черкаського прес - клубу реформ

Мітки до статті: Черкаси, Олександр Турченяк, облрада, депутат, питна вода, проблема, реформування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^