Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Аналітика » Вибори - 2014: Демократичний Альянс йде до парламенту з Громадянською позицією
Інформація до новини
  • Переглядів: 1391
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 5-09-2014, 20:13
5-09-2014, 20:13

Вибори - 2014: Демократичний Альянс йде до парламенту з Громадянською позицією

Категорія: Політбюро » Аналітика

Вибори - 2014: Демократичний Альянс йде до парламенту з Громадянською позицією

До Верховної Ради мають пройти якомога більше тих, хто за часів попереднього режиму та Революції Гідності довів свою принциповість і сміливість твердо обстоювати принципи чесної політики. Тому ми вирішили об'єднати наші зусилля і разом досягнути найкращого результату на виборах",- сказав лідер політичної партії ДемАльянс Василь ГАЦЬКО.
Для участі у виборах Демократичний Альянс шукав партнера, з яким має спільні принципи і програмні цілі: відсутність олігархів у партійній касі, прагнення оновити владу і реальне бажання викорінити корупцію. Серед учасників цьогорічних парламентських перегонів найбільше погляди і наміри демальянсівців співпали із Громадянською позицією Анатолія ГРИЦЕНКА.

Рішення про об'єднання зусиль на парламентських виборах Демократичний Альянс ухвалив на партійному з'їзді 5-го вересня. Аналогічне рішення від Громадянської позиції очікується 7-го вересня, де також буде затверджено спільну передвиборчу програму та об'єднаний список кандидатів.

Кандидатів на мажоритарні округи партії Демократичний Альянс і Громадянська позиція висуватимуть окремо.

Довідково:
Політична партія Демократичний Альянс утворилася 2011-го року на основі однойменної громадської організації. В партії об'єдналися громадські активісти, представники експертного середовища, підприємці, науковці з усієї України, що активно борються проти корупції у місцевих та центральних органах влади, пропонують власне бачення розв'язання економічних і соціальних проблем, завжди дотримуються заявлених принципів чесної політики.

Партія Демократичний Альянс фінансується рахунок простих громадян, а не олігархів, всі внески вище за 30 000 гривень, є публічними, звіти про надходження і витрати завжди є у відкритому доступі на офіційному сайті.
Лідер політичної партії "Громадянська Позиція" Анатолій Гриценко залишив пост на своїй сторінці в соціальній мережі "Facebook": "Громадянська позиція іде на вибори разом із Демальянсом. Ми здатні об'єднуватися - на основі спільних цінностей, програмних засад і спільного бачення майбутнього країни."

Мітки до статті: Демократичний Альянс, Громадянська Позиція, вибори, Верховна Рада, спільний похід

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^