Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Вибори - 2014: Багаторічний балотувальник знову тусується в ЦВК
Інформація до новини
  • Переглядів: 1243
  • Автор: admin
  • Дата: 24-09-2014, 18:16
24-09-2014, 18:16

Вибори - 2014: Багаторічний балотувальник знову тусується в ЦВК

Категорія: Політбюро » Я так думаю

"Цікаві спостереження:
- За дві години в ЦВК зустрів з десяток відомих людей з різних регіонів України, які йдуть на вибори переважно самовивисуванням, як-то Олесь Доній, Микола Катеринчук, Володимир Приходько із Чернігова, інші.
Провели консультації на предмет створення із рядів самовисуванців незалежної депутатської групи у Верховній Раді. Для того є вагомі причини, зважаючи на "ефективність" політичної діяльності політичних партій та блоків. Домовилися у ході виборчої кампанії формувати всеукраїнську команду самовисуванців.

- Здивувала велика кількість військових кандидатів у народні депутати. Бачив відомих і невідомих. Йдуть на вибори цілими батальйонами (став свідком, як це робив "Айдар". Військові стверджують, що командирів висувають політичні сили, які й поставили їх командирами і підтримують далі. Рядові бійці цілими ротами не завжди поділяють радість від політичної діяльності командирів, тому масово самі йдуть на вибори. Думаю, коли політики стають хорошими військовими, для країни це добре, а якими будуть військові в політиці - побачимо... Дай Бог.", - написав Микола Булатецький.

Мітки до статті: Микола Булатецький, ЦВК, Олесь Доній, вибори - 2014, 194 округ, Черкаси, кандидат

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^