Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Вибори - 2014: Жашківський нардеп Валентин Ничипоренко розпочав "чос" по 199 виборчому округу
Інформація до новини
  • Переглядів: 1477
  • Автор: admin
  • Дата: 29-09-2014, 20:56
29-09-2014, 20:56

Вибори - 2014: Жашківський нардеп Валентин Ничипоренко розпочав "чос" по 199 виборчому округу

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Вибори - 2014: Жашківський нардеп Валентин Ничипоренко розпочав "чос" по 199 виборчому округу
В. Ничипоренко пішов до свого сільського електорату, який за великим рахунком зробив його нардепом у 2012 році. Сьогодні все виглядало скромніше, очевидно, що "стрижнем" кампанії жашківського депутата стануть розповіді про АТО, але про це згодом.
Отже, прибув Валентин Ничипоренко у супроводі одного помічника на автомобілі «Тойота Кемрі». Селян приходить на зустрічі небагато, близько трьох десятків в кожному селі, основна маса зайнята осінньо – польовими роботами. За інформацією «Почерка» з власних джерел, два тижні тому В. Ничипоренко збирав сільських голів ряду районів 199 виборчого округу посмажити шашлики "на природі". Вони мають забезпечити позитивний результат, хоча поки що кошти, як це було у 2012 році, сільські ради не отримали, можливо він «прощупує» свій новий, не фаворитний в сьогоднішньої влади статус, але ми уважно спостерігатимемо.
У своєму виступі В. Ничипоренко розповів, як він два тижні воював в зоні АТО, був охоронцем ПЗРК, декілька раз потрапив в наряд. Ночував в наметі з 20 – ма бійцями, навчився їздити на танку, і витратив вже на допомогу українській армії 2 млн грн. Але основне, що зрозумів нардеп, це те, що українська армія не підготовлена до війни, а міліціонера Валерія Гелетея потрібно замінити на посаді міністра оборони. Валентин Ничипоренко пропонує кандидатуру нового міністра оборони, бойового генерал – лейтенанта Нікіфорова. У батальйон «Черкаси» привіз військового інструктора, 20 радіостанцій, а ще в них побачив техніку, яку показували в радянському фільмі «Трактористи». На думку, народного обранця, вже давно потрібно було ввести військовий стан у Донецькій і Луганській областях.
Один з виборців запитав Валентина Ничипоренка: «Чому ви проголосували за «диктаторські закони» Януковича 16 січня 2014 року?». – На що нардеп відповів, що він не голосував за ці закони, а голосував піднятою рукою за бюджет!
Ще В. Ничипоренко «пройшовся» по лідеру Радикальної партії О. Ляшко і партії ВО Свобода, запитавши в залу, де воюють їхні фантом – батальйони «Україна» та «Січ»?
Тетяну Чорновол, він призначив би генеральним прокурором України. На репліку із залу, що це піар! В. Ничипоренко на повному серйозі заявив, що вона буде ламати прокурорську корупційну систему, в неї на війні загинув чоловік і вона сама ледь не загинула…
Кореспондент інтернет – ресурсу «Почерк» запитав, кого народний депутат вважає основним конкурентом на 199 виборчому окрузі? – «Не бачу такого», - відповів Валентин Ничипоренко і поїхав в наступне село розповідати про зону АТО.
Вибори - 2014: Жашківський нардеп Валентин Ничипоренко розпочав "чос" по 199 виборчому округу

Мітки до статті: Валентин Ничипоренко, народний депутат, вибори - 2014, Жашків, зона АТО, допомога

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^