Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Вибори - 2014: Даценку і Ничипоренку ЦВК зареєструвала "родичів"
Інформація до новини
  • Переглядів: 517
  • Автор: admin
  • Дата: 1-10-2014, 20:03
1-10-2014, 20:03

Вибори - 2014: Даценку і Ничипоренку ЦВК зареєструвала "родичів"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Вибори - 2014: Даценку і Ничипоренку ЦВК зареєструвала "родичів"
На сайті ЦВК про двійників Даценка вказана наступна інформація.

Даценко Іван Васильович, народився 4 квiтня 1979 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Даценко Олег Васильович, народився 6 березня 1978 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Також згідно постанови № 1388, на окрузі № 199 зареєструвався двійник Валентина Нечипоренка –Нечипоренко Олександр Вікторович (народився 15 жовтня 1986 року в селі Соколівочка Тальнівського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Соколівочка Тальнівського району Черкаської області, судимість відсутня, самовисування).

Нагадаємо, що на окрузі № 200 зареєстровано двоє кандидатів з прізвищем Яценко. Крім цього, були спроби зареєструвати двох двійників народного депутата Віктора Тимошенка на 198 окрузі та народного депутата Володимира Зубика на 195.

Виборча технологія так званих «двійників» не є новою, проте правових методів протидії їй немає, тому ЦВК повинна реєструвати усіх кандидатів, які подали усі необхідні документи. «Насамперед, технологію застосовують для неуважних виборців, бо попри те, що усі розуміють, що це двійники і ніякої активної кампанії вони не ведуть, тим не менш вони можуть забирати голоси у тих кандидатів, яким протиставляють цих двійників», – зазначає координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області Захар Колісніченко.

Мітки до статті: ЦВК, реєстрація, двійники, Валентин Ничипоренко, Олександр Нечипоренко, Іван Даценко, Леонід Даценко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^