Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Вибори - 2014: Листівка кандидата в депутати Олега Петренка профінансована не з виборчого фонду
Інформація до новини
  • Переглядів: 965
  • Автор: admin
  • Дата: 22-10-2014, 19:34
22-10-2014, 19:34

Вибори - 2014: Листівка кандидата в депутати Олега Петренка профінансована не з виборчого фонду

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Вибори - 2014: Листівка кандидата в депутати Олега Петренка профінансована не з виборчого фонду
Зазначимо, що згідно вихідних даних на листівці, замовником та відповідальною особою за друк є сам А. Більда. Отже, фінансування листівки відбулося не з виборчого фонду кандидата Петренка, що є порушенням закону.
Так, Андрій Більда у листівці говорить про важливість цих виборів, а також просить підтримати на виборах  Олега Петренка.

Зазначимо, що згідно ст. 45. п. 3: «Фінансування передвиборних агітаційних заходів чи матеріалів з джерел, не передбачених частиною другою цієї статті, незалежно від наявності погодження з партіями - суб'єктами виборчого процесу чи кандидатами у депутати, забороняється». Також у п. 2 цієї ж статті вказано: «Партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному окрузі, кандидат у депутати в одномандатному окрузі для фінансування своєї передвиборної агітації зобов'язані утворити власний виборчий фонд, що формується в порядку, встановленому цим Законом»,- повідомляє прес - служба ГМ Опора.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^