Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький:" Вибори в Україні - це зло для суспільства"
Інформація до новини
  • Переглядів: 456
  • Автор: admin
  • Дата: 28-10-2014, 09:41
28-10-2014, 09:41

Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький:" Вибори в Україні - це зло для суспільства"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Микола БулатецькийМикола Булатецький
- "Найбільшу підтримку, на жаль, отримали політичні сили, які безпардонно, цинічно брехали суспільству про свої досягнення, патріотичні звитяги та щасливі перспективи. Найвправнішим у цьому аспекті виявився прем'єр.
На другому місці багатогранна команда Коломойського.
На третьому місці команда колишньої бидлоеліти об'єднана в "Опозиційний блок". Подивитеся, майбутні біди України будуть, як і раніше, рости звідти", - пише Микола Булатецький.
- "Нагадую, що вибори брутально сфальшовані шляхом недопущення сотень достойних кандидатів до виборчого процесу. Однозначно, участь в компанії Булатецького, Нетовкіної, Лашкула, Атаманюка, інших суттєво вплинула б на результати кампанії.
Головним фальсифікатором виборів в Україні, як і раніше, є злочинна ЦВК. Вона в повному складі має сидіти в 62 колонії в Черкасах;

Провал кампанії "Блоку Петра Порошенка" на відповідальності "крис" і "шісток" колишнього режиму, які масово оточили Президента. За провал на Черкащині, я на місці Президента, пеньком під сраку вигнав би Миколу Томенка. Прикро за Юрія Луценка, Віталія Кличка, інших...", - розмірковує Микола Булатецький.
- "Особисто я, мої друзі голосували за Анатолій Гриценка. На жаль, тотально корумповане телебачення нанесло смертельний удар по репутації Анатолія Степановича та деяких інших учасників процесу (Радикальна партія, КУН). Прикро. "Тєлік" може, як "жостко" попустити, так і вражаюче підняти (як "Самопоміч", "Народний Фронт");
А взагалі вибори в Україні - це зло для суспільства. Вони розбещують, ангажують і спотворюють масову свідомість", - впевнений Микола Іванович.

Щодо МАЖОРИТАРНИХ ОКРУГІВ Черкащини

- "Перемога "непотопаючої" компанії Зубик-Бобов-Нечипоренко-Яценко відбулася скоординованими зусиллями мафії і команди Президента. Вони ще раз брутально принизили виборців цих округів.
Але ця ганьба і на совісті інших політичних сил, що у владі (перш за все, "Батьківщини" і "Народного Фронту"). Подивіться результати: їхні кандидати свідомо працювали на вищеназваних екс-регіоналів.
Шкода, закінчився короткий яскравий депутатський шлях у Верховній Раді мого колишнього побратима Леоніда Даценка. Льоню, по-іншому це не могло бути... ", - "жалкує" Микола Булатецький.

- "Іще раз. Особисто від себе дякую виборцям 194 округу Черкаси, команді Олег Петренко (керівник штабу - Андрій Більда) за те, що поставили на місце команду фальсифікаторів-провокаторів Жуковської-Бондаренка, Воротніка, Безпрозваного, "незалежні ЗМІ" - "Про головне", "Кропиву", "Про все" та багато чого, що прилипло до цього одіозного тандему. Можливо, хоч цього разу дійде сліпим-дурним-зазомбованим...", - задоволено пише Микола Булатецький.
"Співпраця демократичних сил (+ Наталія Старікова, Євген Ткалич, Сергій Таран, Валентина Коваленко...) у 198 окрузі на єдиного кандидата дає результат. Сподіваюся протягом декількох наступних годин Сергій Рудик отримає підтвердження ОВК про обрання його народним депутатом",- підсумовує Микола Булатецький.

Мітки до статті: Микола Булатецький, вибори - 2014, Черкаси, підсумки

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^