Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Вибори 2014: У виборчому окрузі №198 планують знищити виборчі бюлетені
Інформація до новини
  • Переглядів: 1191
  • Автор: admin
  • Дата: 6-11-2014, 16:00
6-11-2014, 16:00

Вибори 2014: У виборчому окрузі №198 планують знищити виборчі бюлетені

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Сергій Рудик
Заява кандидата в народні депутати України по в. о. №198 Сергія Рудика

Після невдалих спроб перерахунку голосів на окремих дільницях, який підтвердив мою перемогу, за їх сприяння впродовж 4-5 листопада було проведено заміну 10 із 18 членів окружної виборчої комісії. Характерно, що були замінені саме ті члени ОВК, які намагалися виконувати доручення Центрвиборчкому. Натомість члени ОВК, які впродовж останнього тижня бойкотували роботу комісії, залишилися виконувати свої обов’язки.

Протягом ночі з 5 на 6 листопада новопризначені члени ОВК зробили спробу захоплення приміщення Смілянської РДА, де під посиленим контролем зберігаються виборчі бюлетені 198 виборчого округу. Мета такого «нічного рейду» ОВК може бути лише одна – умисне пошкодження протоколів та виборчої документації, що може дати підстави для неможливості встановлення результатів виявлення виборців.

Для мого опонента такий кримінальний сценарій залишається єдиним механізмом невизнання моєї перемоги на виборах. Останнім рішенням від
5 листопада апеляційний суд відмовив визнавати сфальшовані протоколи по двох округах (їх результати відрізняються від протоколів, переданих до ЦВК) і зобов’язав ОВК перерахувати бюлетені по цих дільницях, що не лише підтвердило результати голосування, але й додало мені додаткові голоси.

Тому вчора, 5 листопада, технічний кандидат В.Тимошенка Дмитро Чубін звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду, щоб оскаржити результати голосування на більше ніж 20 дільницях, що є грубим порушенням норми закону про вибори щодо строків оскарження дій ОВК.

Ми готові до будь-яких перерахунків, тому що їх результати, навіть за умов 100% фальсифікації командою В.Тимошенка, не вплинуть на загальні результати виборів, оскільки я випереджую екс-представника Партії регіонів на 578 голосів.

Зараз моя команда спільно із Смілянською самообороною, "Правим сектором" та представниками батальйону «Січ», іншими громадськими організаціями та політичними партіями Черкащини забезпечує посилену охорону виборчих бюлетенів та виборчої документації. Ми виконуємо всі судові рішення, дотримуємося норм чинного законодавства та прагнемо у максимально прозорий та відкритий спосіб забезпечити здійснення всіх формальних процедур для встановлення результатів виборів.

Звертаюся до представників ЗМІ, міжнародних спостерігачів, КВУ, Опори – приділити особливу увагу цим подіям з метою недопущення знищення виборчих бюлетенів. Звертаюся до керівництва МВС негайно порушити кримінальні справи проти осіб, котрі порушують норми Кримінального кодексу та намагаються фальсифікувати результати виборів. Звертаюся до свідомих громадян, громадських організацій та політичних партій Черкащини прийти сьогодні о 14.00 до приміщення Смілянської РДА на мирну акцію на захист результатів волевиявлення по в.о.№198.


Сергій Рудик,
кандидат в народні депутати України по 198 в. о.

Мітки до статті: Сергій Рудик, вибори, 198 округ, Сміла, Віктор Тимошенко, фальсифікації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^