Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Громадські організації Черкащини вимагають провести розлідування "педмайстерності" Вадима Берези
Інформація до новини
  • Переглядів: 448
  • Автор: admin
  • Дата: 24-11-2014, 18:42
24-11-2014, 18:42

Громадські організації Черкащини вимагають провести розлідування "педмайстерності" Вадима Берези

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Вадим березаВадим береза
“Нам стало відомо, що Береза Вадим Олексійович після скандального вбивства людини 1 червня 2013 року під час дорожньо-транспортної пригоди, був переведений на посаду в департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Також є інформація, що Береза В.О. за час роботи на цій посаді (близько півроку) не виконував свої обов’язки, не з’являвся фактично на робочому місці, але справно отримував заробітну плату, йому йшов стаж освітянина. В цей час, замість роботи в департаменті, Береза В.О. неодноразово був помічений разом з групами молодих людей, яких в українському суспільстві називають “тітушками”, – йдеться в зверненні, адресованому начальнику Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерію Данилевському.

Керівники громадських організацій Андрій Черевань, Ігор Сичов та Леонід Даценко також наголошують, що таку перевірку варто було б провести із залученням громадськості.

Нагадаємо, що Вадим Береза в часи "губернаторства" Сергія Тулуба очолював департамент внутрішньої політики, однак основна робота, при виконанні якої його постійно помічали, – була організація “тітушок” на черкаські акції протесту, які регулярно влаштовували там провокації із побиттям активістів опозиції. 1 червня 2013 року після урочистостей із нагоди випускного у школах, Береза повертався додому і збив своїм автомобілем молоду жінку. Справу зам’яли, а Березу перевели на “менш відповідальну” посаду, де він продовжив координувати “тітушок”.
натисніть на картинку для збільшення

Громадські організації Черкащини вимагають провести розлідування "педмайстерності" Вадима Берези

За матеріалами: "Дзвін"

Мітки до статті: Вадим Береза, Черкаси, громадські організації, освіта, розслідування, тітушки

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^