Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » ЦВК дозволила народному депутату з Черкащини півроку... не з’являтися в Раду
Інформація до новини
  • Переглядів: 465
  • Автор: admin
  • Дата: 15-12-2014, 21:14
15-12-2014, 21:14

ЦВК дозволила народному депутату з Черкащини півроку... не з’являтися в Раду

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Владислав Воскресенський
Скласти присягу разом з іншими депутатами Воскресенському начебто завадили проблеми, пов’язані з розірванням трудового договору з компанією, де він працював до обрання в Раду. У ЦВК визнали, що Воскресенський має поважні причини, щоб подати документи для реєстрації народним депутатом до 27 травня 2015 року. Решта депутатів, відповідно до закону, мусили це зробити до 5 грудня, - інформує expres.ua
Із проханням прокоментувати цю ситуації ми звернулися до самого Владислава Воскресенського та до адвоката, члена Асоціації правників України Дмитра Євдокимова.

- Ви, мабуть, перший депутат в історії українського парламентаризму, який звернувся до ЦВК з таким дивним проханням. Чи поясните, чому ви не можете виконувати свої депутатські обов’язки у перші півроку роботи Верховної Ради?

В. Воскресенський:

- Насправді ситуація дуже проста: у «Самопомочі» є багато фахівців у різних галузях, для яких отримання депутатського мандата не було основною метою в житті. Власне, я – один із них, оскільки є керівником ІТ – компанії, що зареєстрована в США. Швидко вийти з цього бізнесу, аби не зашкодити партнерам та інвесторам, не маю можливості. За контрактом я повинен повідомити раду директорів про свій вихід зі справи не менш ніж за півроку.
11 листопада – у зв’язку з обранням до парламенту – написав відповідну заяву колегам. Тепер, як належиться, закінчую свою роботу в компанії, а з 11 травня можу з чистою совістю запрацювати у Верховній Раді. Натомість починати парламентську діяльність з брехні, бути депутатом – сумісником, формально переписавши на когось, я не маю бажання.

- Обрання до Верховної Ради стало для вас несподіванкою?

- Насправді донедавна я не планував займатися політикою і навіть не очікував, що мені запропонують місце в партійному списку. Коли отримав таку пропозицію від «Самопомочі» поставився до цього дуже серйозно. Довго розмірковував. Зрештою, мене переконали, що можу бути корисним країні як фахівець, і я погодився, зважаючи на скрутні для держави часи.

- Розкажіть про компанію, в якій працюєте?

- Це американсько – українська ІТ – компанія. Займаємося розробкою та продажем програмного забезпечення. Виробляємо свої продукти, що для українського ІТ є досить нетиповим, бо 90% наших фірм у цій галузі лише виконують частину роботи до закордонних проектів. Ми ж усе робимо самі.

- Пане Євдокимов, а як ви бачите ситуацію з юридичного погляду. Наскільки законне рішення ЦВК щодо «відкладення» депутатства Воскресенського?

- Д. Євдокимов:

- Цю ситуацію суто по – людськи можна зрозуміти. Але, відповідно до букви закону, - це нонсенс. Термін відстрочки, який попросив Воскресенський, неприйнятний, і підстави, з яких ЦВК ухвалила рішення на його користь не є поважними. Бо йдеться не про якісь форс – мажорні сімейні обставини, а лише про вирішення фінансових питань, притім цілком прогнозованих: Воскресенський знав про умови свого контракту, але не написав заяви на роботі, коли балотувався у депутати, зробивши це лише тоді, коли його обрали. А якби умови його трудового контракту передбачали трирічне розірвання зв’язків із компанією, то що, він не працював би у парламенті три роки з п’яти?

Крім того, подання такого звернення в ЦВК нечесне стосовно виборців.

- Чому?

- Люди, які голосували за список партії «Самопоміч», зокрема за його прізвище в ньому, сподівалися, що всі члени цієї команди з першого дня роботи докладатимуть максимум зусиль, аби змінити країну на краще.

Мітки до статті: Владислав Воскресенський, народний депутат, Самопоміч, Сміла, Черкаська область, ЦВК, Верховна Рада, реєстрація, відтермінування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^