Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Три запитання » Лідер ГО "Свободу Батьківщині!" Ігор Доманський:"Політичні сили, які не матимуть націонал - демократичної ідеї, це просто клуб за інтересами..."
Інформація до новини
  • Переглядів: 905
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 26-03-2013, 00:13
26-03-2013, 00:13

Лідер ГО "Свободу Батьківщині!" Ігор Доманський:"Політичні сили, які не матимуть націонал - демократичної ідеї, це просто клуб за інтересами..."

Категорія: Проекти » Три запитання

Опозиція блокує трибуну в Черкаській облрадіОпозиція блокує трибуну в Черкаській облраді

- Ігоре Ростиславовичу, Ви були депутатом Черкаської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко і спостерігали зсередини за політичною кухнею в облраді,що скажете про блокування трибуни в облраді?

-Спостерігати за так званими опозиціонерами, які блокували трибуну в Черкаській обласній раді, було досить кумедно, адже всі вони, в минулій каденції, сиділи в кабінеті тодішнього голови Черкаської обласної ради Володимира Греся і, вирішували свої вузькокорпоративні інтереси: боролися з малярійним комарем у лисянських болотах, за бюджетні кошти, захищали свої бізнес - інтереси, провертали схему з працевлаштуванням А. Бондаренка в "Нібулоні", пригадую, як на одній з перших сесій, Михайло Мушієк, якого Володимир Олійник, нині одіозний регіонал, прилаштував у список БЮТу, бігав біля трибуни облради з піднятим пальцем і кричав, що йому зламали правоохоронці, сьогодні вже Олександр Сингаєвський в такій ситуації... Коли їх поганою мітлою відігнали, вони з ностальгією згадують, що " в комнатах наших сидят комиссары..." Отже, як я неодноразово стверджував, влада і опозиція - це одна розмінна монета, а нам пропонують вибрати "орел" чи "решка"!

-Значна кількість людей незрозуміла, що намагалася досягти опозиція?

-Це правда, до мене телефонували з м. Києва політичні експерти, громадські діячі, з одним запитанням - що вони хотіли? Чому нардепи Пашинський і Бондарєв, дуже швидко покинули сесію Черкаської облради? Можливо, з тієї самої причини.

- Ваша думка про опозиційні політичні партії, які приймали участь в цих акціях

-Сьогоднішні опозиційні партії, це - політичні проекти "під конкретного лідера", вони без загальноукраїнського майбутнього. Партію "УДАР Віталія Кличка" також чекає сумна історія зникнення. Вона буде в фаворі, тільки до президентських виборів - 2015 року. Політичні сили, які не матимуть націонал - демократичної ідеї, це просто клуб за інтересами, який "годує, поїть і одягає" верхівку політичної партії.

Мітки до статті: Ігор Доманський, Свободу Батьківщині, Чекаська обрада, опозиція

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
Юрій

26 березня 2013 19:04

Інформація до коментарю
  • Група: Гості
  • ICQ:
  • Реєстрація: --
  • Статус:
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Якщо вже Даманський політичним експертам дає поради, то видно у регіоналів закінчились підлабузники. Пора набирати нових.
^