Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Катеринопільські держиморди, сім’ї загиблого в АТО "айдарівця" Руслана Бобурова обіцяні пільги й не думають надавати
Інформація до новини
  • Переглядів: 468
  • Автор: admin
  • Дата: 16-03-2015, 21:05
16-03-2015, 21:05

Катеринопільські держиморди, сім’ї загиблого в АТО "айдарівця" Руслана Бобурова обіцяні пільги й не думають надавати

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Руслан БобуровРуслан Бобуров
“Пам’ятаю, які пишні похорони влаштували йому наша влада та катеринопільські меценати. Руслан, переконана, навіть уявити не міг, що його проводжатиме голова адміністрації та численні представники апарату, місцева еліта і, навіть, міліція. За життя його, бідолашного, зовсім не так цінували.
А якщо точніше – зовсім не ті цінували. Тих, хто його цінував, було видно по заплаканих і згорьованих обличчях, по очах повних розпачу і болю. Друзі, родичі, побратими навіть уявити не могли, що Руслана колись не стане. Усі вважали його «завороженим» від куль та від смерті. Для багатьох він був символом Лицарства та Безстрашності. Тож логічно, що попри Русланові нелади з законом, його прийшло провести море людей. Тих простих, звичайних українців, заради яких він жив і боровся. Щоправда, з виступів окремих промовців, ми, на диво, дізналися, що боровся він не за людей, а за нову владу, сьогоднішню, оновлену й очищену від чванливих чиновників та бюрократів. Коли б так, той біди б нам не було… А вийдеш в люди – то тільки й сліз, що через безчинства чиновників.

Повернімось до Руслана. Кругом по радіо і телебаченню розповідають, як вдячна влада піклується про сім’ї загиблих героїв. Запитала я в Юлі (Русланової доньки), чи отримали вони з мамою обіцяні гроші та пільги. З’ясувалось, що гроші їм не дадуть, бо вона вже повноліття, а мама розлучена. Пільг теж катма. Раніше вони користувалися пільгами Руслана як воїна-афганця, а після смерті батька тепер і цих не буде. У черговий раз (зі мною теж таке було) чомусь у соцзабезі забули, що Юля має право на збереження старих пільг як незаміжня донька воїна-афганця.(Див. Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.) На жаль, досі так ніхто й не допоміг Юлі отримати за Русланом довідку про учасника АТО. Це, бачте, нікому не потрібно. Зате уже зараз йдеться, щоб перейменувати одну з вулиць на честь Руслана Бобурова. Певно що так: допомогти доньці Героя, мабуть, непосильний труд для наших чиновників, а попіаритись на його імені – це завжди, будь ласка. Перейменовуйте вулиці, бульвари і площі, але, перш за все, наше завдання допомагати родичам загиблих Героїв, які й за нас з вами віддали свої дорогоцінні життя. До речі, сама Юля ні на що не скаржиться: приймає ситуацію як даність – сказали, що нема пільг, значить, нема…Скромності й великодушності наших людей немає меж.

11 березня на сороковий День з дня смерті Руслана рідні та близькі вшанували Героя на цвинтарі, поклавши квіти та провівши панахиду. Приїхали до побратима й друзі-«айдарівці», для яких «Німець» – приклад мужності й звитяги, воїн, що не раз рятував їхні життя, прикриваючи їх у бою. Вірю, що в свідомості цих людей пам’ять про Руслана Бобурова, відважного Героя, життєлюба залишиться назавжди. Дай Боже, щоб подвиг Руслана було гідно вшановано, не на словах, а на ділі. Царство небесне Герою! Слава Україні! Героям Слава!

Мітки до статті: Катеринопіль, АТО, Руслан Бобуров, Айдар, загинув, пільги, сім’я, не дають

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^