Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Під парасолькою Черкаської обласної організації Об'єднання "Самопоміч" збираються політичні колобки
Інформація до новини
  • Переглядів: 458
  • Автор: admin
  • Дата: 21-03-2015, 10:02
21-03-2015, 10:02

Під парасолькою Черкаської обласної організації Об'єднання "Самопоміч" збираються політичні колобки

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Під парасолькою Черкаської обласної організації Об'єднання "Самопоміч" збираються політичні колобки
Цікаво, що в повідомленні "Самопомочі" про відкриття громадської приймальні прес-служба навіть не вказала адресу офісу. Крім того, не надала жодних контактів об'єднання. Журналісти "Кропиви" знайшли лише сторінку об'єднання "Самопоміч Черкаси" Вконтакті. На фото видно, що серед спікерів на відкритті приймальні був відомий черкаський депутат Микола Мирза. Нагадаємо, до міськради останнього скликання Мирза потрапив під брендом Партії промисловців та підприємців.

Цікаво, що домовлятися із засновником "Самопомочі" Андрієм Садовим у Львів Микола Мирза їздив ще в серпні минулого року. Очевидно, йому вдалося домовитися.
Підсилить "Самопоміч" в Черкасах і колишній представник Партії регіонів, а нині громадський активіст зі Сміли Станіслав Лукирич. Він вже пробував свої сили на місцевих виборах в Черкасах весною 2014 року від тих же промисловців та підприємців, але поступився УДАРівцю Сергію Кудактіну.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^