Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Три запитання » Ексклюзив: голова Черкаської обласної організації ВО Свобода Юрій Ботнар: «Я ніколи не заявляв, що наша політична сила буде «вішати» представників інших політичних сил..."
Інформація до новини
  • Переглядів: 914
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 29-03-2013, 16:05
29-03-2013, 16:05

Ексклюзив: голова Черкаської обласної організації ВО Свобода Юрій Ботнар: «Я ніколи не заявляв, що наша політична сила буде «вішати» представників інших політичних сил..."

Категорія: Проекти » Три запитання

фото з сторінки Юрія Ботнара в Facebook
Юрій Ботнар ВО Свобода
- п Юрію, прокоментуйте заяву – звернення 27 депутатів Черкаської міськради, представників Партії Вільних Демократів С. Одарича – М. Бродського, Партії регіонів , яку вони надіслали народному депутату України лідеру ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку, цитую з офіційного порталу Черкаська міська рада, «щодо висловлювань голови Черкаської обласного осередку ВО «Свобода» Юрія Ботнара. Нагадаємо, на останній сесії Черкаської міської ради він заявив, що після приходу ВО «Свободи» до влади «ви почнете «вішати» членів Партії регіонів та представників інших політичних сил».
- Українці вже давно стикаються з тими випадками, коли антиукраїнська, антинародна влада називає націоналістів, борців за волю, честь, гідність України – фашистами, бандитами, вішальниками! Так, називали гайдамаків, холодноярців, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, братів Чучупаків, Степана Бандеру, Гонту, Залізняка...
-Я, мушу сказати наступне, там немає практично жодного слова правди, оскільки я ніколи не заявляв, що наша політична сила буде «вішати» представників інших політичних сил! Після слів В. Горкуна(секретар Черкаської міської ради. прим ред), про те, як його фотографію вішали на ялинку, разом з номерами телефону, як його родина від цього страждала. Я заявив наступне: він мусить бути вдячний помаранчевій владі, що вона вішала лише його фотографії, а от націоналістична влада буде вішати не лише фотографії, не уточнюючи що ми будемо вішати! Я, наприклад, на Новий рік чіпляю іграшки на ялинку!
- В ЗМІ повідомлялося, ви працюєте помічником – консультантом народного депутата України від ВО Свобода Юрія Сиротюка, на сторінці ГМ «Опора» про це, ні рядка. Ви працюєте, як державний службовець, чи на громадських засадах?
- Дійсно, я працюю помічником – консультантом народного депутата України, уповноваженого в Черкаській області від ВО Свобода Юрія Сиротюка, на постійній основі, за строковим договором, тобто я, не є, на сьогодні державним службовцем. На мене не розповсюджується Закон України «Про державну службу в Україні»
- Хто, на Вашу думку є лідером Черкаської опозиції весною 2013 року?
Лідером черкаської опозиції є черкаська громада, а української опозиції - український народ!

Мітки до статті: Юрій Ботнар, ВО Свобода, Черкаська міська рада

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^