Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Через «сірий» ринок реклами бюджет Черкас недоотримав майже мільйон
Інформація до новини
  • Переглядів: 311
  • Автор: admin
  • Дата: 2-04-2015, 23:04
2-04-2015, 23:04

Через «сірий» ринок реклами бюджет Черкас недоотримав майже мільйон

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Через «сірий» ринок реклами бюджет Черкас недоотримав майже мільйон
Сірий ринок зовнішньої реклами – це нелегальні конструкції зовнішньої реклами, встановлені без належних на це дозвільних документів, всупереч чинному законодавству та без сплати належних платежів до місцевих бюджетів.

Якщо говорити сухою мовою цифр: такий обласний центр як Черкаси лише за минулий рік до бюджету недоотримав майже один мільйон гривень. Для прикладу: будівництво одного кілометру велосипедної доріжки у місті обласного значення коштує 500 тисяч гривень.

Близько місяця тому київська влада за підтримки громадських та політичних організацій, а також за активної участі представників Асоціації зовнішньої реклами України розпочала активну боротьбу з сірим ринком зовнішньої реклами Києва. Серед успішно проведених заходів з усунення незаконно розміщених конструкцій: демонтаж перетяжок на Подолі, демонтаж рекламних щитів на кінотеатрі «Україна», демонтаж відеоборду по вул. Саксаганського тощо. Очищення вулиць від нелегальних конструкцій будуть продовжуватися до повної ліквідації.

Аналогічні дії по очищенню вулиць, що розпочаті у столиці, слід впроваджувати і в регіонах, впевнена виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України Оксана Поліщук.

– Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти таке явище, як сірий ринок. Кожен із суб’єктів мусить діяти у межах своєї компетенції. Влада має провести демонтаж незаконних конструкцій та зробити бази даних відкритими, оператори – провести самоочищення галузі, рекламодавці – почати розміщуватися виключно на законних конструкціях. Громадськість – гостро і критично реагувати на будь-які незаконні явища в галузі зовнішньої реклами. На прикладі тих самих Черкас – білборди у центральній частині міста на бульварі Т. Шевченка не мають дозвільних документів на розміщення і є типовими представниками сірого ринку зовнішньої реклами. Найближчим часом, використовуючи досвід Києва, розпочнемо очищення від незаконних конструкцій по всіх містах, – коментує ситуацію Оксана Поліщук.

Про це повідомляє прес-служба організації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^