Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Голова Лисянської РДА Олександр Вельбівець "втягнувся в ризи"
Інформація до новини
  • Переглядів: 779
  • Автор: admin
  • Дата: 21-05-2015, 07:01
21-05-2015, 07:01

Голова Лисянської РДА Олександр Вельбівець "втягнувся в ризи"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Олександр Вельбівець
Причиною стало те, що очільник району є прихожанином церкви Московського патріархату, а журналісти видання, яке фінансується з районного бюджету, мали сміливість взяти інтерв’ю у священника УПЦ Київського патріархату який побував на фронті у якості капелана, - пише "Кропива".
У матеріалі який вийшов 2 травня в № 18 газети «Понад Тікичем» «Священник-капелан Володимир: Зараз час випробувань і терпіння» служитель розповів про потребу підтримки духовного духу українських військових та відмові у прославлянні носіїв «руського мира» патріарха УПЦ МП Кирила.
Голова Лисянської РДА Олександр Вельбівець "втягнувся в ризи"

За інформацією з місцевого журналістського середовища, за наполяганням голови РДА вже в наступному №19 газети вийшов інший матеріал – лист від нібито мирян та церковнослужителів Московського патріархату під назвою: «Один Господь».

В листі миряни звинуватили журналіста та священника-капелана у роздмухуванні міжконфесійної ворожнечі, прославляли єдину канонічну церкву Московського Патріархату та стверджували, що УПЦ КП ніколи не набуде визнання.

Духовний фронт зараз є важливою складовою загального фронту протистояння російській агресії і коли представники влади стають на захист та прославляння Московського Патріархату, тиску на журналістів - це як мінімум має викликати занепокоєння вищого керівництва області. Хоча дивлячись на політичну кар’єру очільника РДА така поведінка виглядає не дивною, як говориться колишніх регіоналів не буває.

Мітки до статті: Олександр Вельбівець, Лисянка, РДА, голова, Понад Тікичем, газета, журналісти, церква, Московський патріархат

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^