Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Даценку поступила пропозиція від якої він не міг відмовитися
Інформація до новини
  • Переглядів: 424
  • Автор: admin
  • Дата: 8-06-2015, 16:59
8-06-2015, 16:59

Даценку поступила пропозиція від якої він не міг відмовитися

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Леонід Даценко
Так свою участь у з’їзді політсили в коментарі «Прочерку» пояснив сам Леонід Миколайович.
– Я думаю, що нинішня влада за рік діяльності 90% українців зробила опозиціонерами до себе та своїх дій, – говорить Леонід Даценко. – Я рік намагався співпрацювати із нинішньою владою, з обласною владою: надавав пропозиції, вимагав якихось змін. Як кажуть, головою об стінкою бився. Однак багато кадрових призначень, зокрема, привели мене до позиції, що треба бути в політичній опозиції до нинішньої влади. Оскільки наші славні партії у Верховній Раді – «Батьківщина», «Самопоміч», Радикальна – багато критикують, виступають, перебуваючи в тій же самій владі. Для мене це є дивним і незрозумілим. Відтак я ухвалив рішення бути в опозиційній силі. Це моя політична позиція.

За словами екс-нардепа, на з’їзд партії «Відродження», до складу якої входить чимало екс-регіоналів, його, а також прес-секретаря Тетяну Воронцову запрошували як журналістів.

– На з’їзді виникла ситуація із пропозицією очолити обласну організацію цієї опозиційної оновленої партії. Я на це дав згоду, бо не бачу інших політичних сил, які починають займати чітку опозиційну нішу в сьогоднішній політиці, – каже Леонід Даценко.

Наявність у партії екс-регіоналів, обраних, зокрема, на черкаських округах, Леонід Даценко пояснює так:

– Я розумію, що це – гідні кандидати, оскільки їх підтримувала нинішня влада і нинішні демократичні так звані партії, не виставляючи потужних кандидатів проти них. І факт, що черкащани обрали їх у черговий раз своїми представниками до парламенту, – незаперечний. Я розумію, що черкащани довіряють таким кандидатам.

Леонід Даценко також не виключає, що братиме участь у найближчих виборах від партії «Відродження».

– Мабуть, братиму участь у виборах. Тому що на з’їзді було заявлено, що оновлена буде брати участь у місцевих виборах як політична сила, – сказав Леонід Даценко.

Мітки до статті: Леонід Даценко, партія Відродження, Черкаська область, голова

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^