Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет звільнився з посади
Інформація до новини
  • Переглядів: 462
  • Автор: admin
  • Дата: 18-06-2015, 11:15
18-06-2015, 11:15

Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет звільнився з посади

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет звільнився з посади
«Щоб запобігти розповсюдженню безглуздих пліток та версій щодо мого звільнення з посади прокурора Черкаськоі області повідомляю, що таке рішення прийнято мною особисто з власноі волі без будь-якого тиску з боку керівництва Генеральноі прокуратури Украіни та будь-кого», – пише він.

Поруч з цим розголошувати причини такого рішення Юрій Шеремета не вважає з на даний час недоцільним.

«Хочу подякувати тим членам колективу прокуратури Черкаськоі області, які в ці непростий час, за умов недосконалості новітнього законодавства, відсутності належного фінансування, падіння авторитету органів прокуратури в “очах суспільства”не рахуючись з особистими інтересами чесно і сумлінно виконували своі службові обов’язки для верховенства законності на Черкащині та реабілітаціі прокуратури і довіри до неі простих громадян. Вважаю, що за рахунок значного оновлення колективу (майже 40 % молодь зі стажем до 3 років) всі передумови для цього створені. Статистика річ уперта, а вона свідчить, що у цьому півріччі притягнуто до кримінальноі відповідальності вдвічі, а до адміністративноі у понад пять разів більше корупціонерів. Темп заданий- так тримати!», – додав Юрій Шеремета.

Також він подякував представникам громадськості «за співпрацю і в непоодиноких випадках справедливу критику».

«Тим же «представникам громадськості», які не зробивши особисто жодноі реальноі справи для покращення життя навіть у своєму дворі, ледацюгам, які не бажаючи іти працювати і прикриваючись майданівським минулим та гаслами лише піаряться намагаючись отримувати “революційні дівиденти” скажу так,- «Бог Вам Суддя…», – написав він.

Мітки до статті: Юрій Шеремета, Черкаська область, прокурор, відставка

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^