Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Інформація до новини
  • Переглядів: 459
  • Автор: admin
  • Дата: 13-07-2015, 10:50
13-07-2015, 10:50

На Черкащину заходить УКРОП

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Фото Facebook/Руслан Зоря – З Бориславом Березою
На Черкащину заходить УКРОП
Про це “Вчасно” повідомив депутат міськради, делегат з’їзду нової політсили Руслан Зоря. На з’їзді побували, окрім Зорі: Андрій Сегеда, Костянтин Стратілатов, Володимир Шиятий, Ольга Сіренко, брати Олександр і Юрій Шевченки (луганчани, бійці батальйону “Донбас”), Олександр Горовий, Павло Прібиш, Вікторія Лаврентьєва. Вони ж і братимуть щонайактивнішу участь у розбудові нової політичної сили на Черкащині. За словами Зорі, під час з’їзду була створена політрада партії, яку очолив екс-заступник голови ОДА Дніпропетровської області Геннадій Корбан.
Зараз триває розбудова партійної структрури по місту та області. На запитання, чи очолить він обласний чи міський осередки, Руслан Зоря відповів, що це має вирішити конференція партійного осередку, яка відбудеться незабаром. – Приваблює у партії те, що ми можемо формувати команду самостійно. Принципи – щоби це були нові люди, не регіонали, і не комуністи. Партійних функціонерів у нас не буде, – сказав Руслан Зоря. Також Руслан Зоря уточнив, що не був членом Партії вільних демократів, але із ПВД залишається у добрих стосунках. Наразі він входить до депутатської групи Партії вільних демократів у міськраді. – Ми боротимемося за те, щоби до міськради від “УКРОПа” пройшли справжні однодумці, – зазначає він. Зоря переконаний, що якби не дії Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана, нардепів Бориса Філатова, Борислава Берези та Віталія Купрія лінія фронту зараз би пролягала десь перед Дніпропетровськом і Запоріжжям, проте команді екс-губернатора Дніпропетровщини вдалося стримати наступ російських військ.
Як стало відомо “Вчасно”, Віталій Іляшенко, який нібито за попередніми даними претендував на посаду керівника обласного осередку нової політичної сили, на з’їзді “УКРОПу” також був, але не від Черкащини – черкаський осередок не включав його у списки.
– Я був делегований по лінії партії Україна Майбутнього, лідер якої Святослав Олійник заявив на з’їзді УКРОПу про об’єднання зусиль на місцевих виборах! – повідомив Віталій Іляшенко. Наразі він очолює обласний осередок цієї політичної сили. Іляшенко також уточнив, що зараз триває процес інтеграції УМ та УКРОПу, тому стверджує, що його кандидатуру не слід скидати з рахунків при розгляді можливих очільників нової партійної структури в області.

Мітки до статті: Черкаси, політична партія, УКРОП, Руслан Зоря

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^