Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Бродський пропонує, щоб Томенко очолив партію "Укроп"
Інформація до новини
  • Переглядів: 359
  • Автор: admin
  • Дата: 27-07-2015, 12:46
27-07-2015, 12:46

Бродський пропонує, щоб Томенко очолив партію "Укроп"

Категорія: Політбюро » Я так думаю

Бродський пропонує, щоб Томенко очолив партію "Укроп"
І як кажуть джерела depo.ua, зараз розглядаються дві кандидатури, кожна з яких має свої плюси і мінуси. Мова йде про нардепа від "Батьківщини" Ігоря Луценка та мастодонта української політики Миколу Томенка, який родом з Чорнобаївщини.

Плюси Луценка полягають в тому, що він молодий, не має шлейфу скандалів, в політики вибився з громадських активістів Києва, а, крім того, не прив'язаний особисто до Тимошенко. Власне і в списки Тимошенко його взяли як "обличчя", але, оскільки там є Тимошенко, то особливого ходу йому не буде. Головний мінус Луценка, що він не надто прогнозований і в будь-який момент може зійти з потягу "Укропа". При чому зійти зі скандалом і сеансами викриття. Але, зрештою, Коломойському до цього не звикати та й Луценко їм поки потрібний на час місцевих виборів.

Що стосується Миколи Томенка, то його пропонує Коломойському його старий приятель Михайло Бродський. В свій час Томенко привів Бродського до Тимошенко, а тепер Михайло Юрійович веде Томенка. Томенко зараз на роздоріжжі - в ході президентських виборів він перебіг від Тимошенко до Порошенка, але в БПП його залишили на других ролях. Зараз він критикує Порошенка, не голосував за конституційні зміни від Президента, а Петро Олексійович його звільнив і з своїх радників. Одним словом, майже вільний політик, який готує політичний "камін-аут". Томенко відомий політик, але це його плюс і мінус. Крім того, він як показує історія не страждає політичною постійністю. Але, зрештою, треба розуміти, що і Коломойський цим геть не страждає, а тому "Укроп" для нього лише один з безлічі важелів впливу на владу і якщо він не працюватиме або своє відпрацює, то Ігор Валерійович його безжалісно прикриє разом з керівником, хто б ним не став.

Мітки до статті: Микола Томенко, Михайло Бродський, партія Укроп, голова

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^