Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Проекти » Три запитання » Ексклюзив: Анатолій Бондаренко : "Те, що інтернет - видання «Обозреватель» працює з "помиями", то це вже питання до його редакційної політики"
Інформація до новини
  • Переглядів: 796
  • Автор: 7Pk8UJSQ
  • Дата: 5-04-2013, 19:56
5-04-2013, 19:56

Ексклюзив: Анатолій Бондаренко : "Те, що інтернет - видання «Обозреватель» працює з "помиями", то це вже питання до його редакційної політики"

Категорія: Проекти » Три запитання

Анатолій Бондаренко
Київський інтернет – ресурс «Обозреватель», який входить до медіа – активів Михайла Бродського, соратника мера Черкас Сергія Одарича, сьогодні не має того авторитету в інтернет - спільноти, політичних оглядачів, який був, коли тут «не намалювався» Михайло Юрійович. Видання залишила легендарний український журналіст Тетяна Коробова, минулого року на порталі «Обозреватель» вибухнув скандал, коли власник протягом шести місяців не платив заробітної плати редакції, а потім не розрахувавшись, розігнали найбільш «нахабних», що хотіли виплати заробленого. Сьогодні шпальти «Обозревателя» використовують досить цікаві політики з Черкас, щоб лити брудні стоки черкаських каналізацій на політиків, які не при владі і від цього дуже страждають, але робиться все можливе, щоб вони не повернулися в так необачно залишені крісла!
Інтернет – ресурс «Почерк» звернувся з трьома запитаннями, до голови Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка:

- Скільки коштів в партійній касі, що за неї йде «війна народна»?

- Вся діяльність здійснюється на громадських засадах, незважаючи на шалений тиск, який здійснює чужа для Центральної України донецька влада, в касі на сьогодні «нуль»!

- Максима Полякова дійсно готують, щоб замінити Наталію Старікову, для боротьби за посаду після анонсованого об’єднання «Фронту змін» і ВО «Батьківщина» ?

- Ми з Наталію Старіковою проводимо роботу досить злагоджено, ніяких суперечок не виникає, незважаючи на спроби політиків близьких до влади, через ЗМІ, внести чвари в стан опозиції Черкащини. Що стосується Максима Полякова, то він все – таки ще не має того досвіду, щоб очолити обласну організацію. В нього, як в депутата Уманської міськради, великий шмат роботи в стотисячному місті Умань.

- Мітинги – протесту «Коронація Тулуба» і “Черкащина: настав час діяти” - це одна акція, але різні назви, чи дві різні акції - протесту ?

-Це всі гасла однієї акції - протесту, а те, що інтернет - видання «Обозреватель» працює з "помиями", то це вже питання до його редакційної політики.

Мітки до статті: Анатолій Бондаренко, Обозреватель, акція - протесту

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
чесно

30 квітня 2013 11:47

Інформація до коментарю
  • Група: Гості
  • ICQ:
  • Реєстрація: --
  • Статус:
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
В пресі завжди так, запустять "ляща", потім коментують, підтверджують, спростовують. Бондаренко керує потужною організацією яка є противагою і противником регіоналам. І це є реальна сила. Хто там хоче змінити це, повинен завоювати довіру, але люди оцінюють все вірно і час дасть гнилому перегнити..
^