Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Інформація до новини
  • Переглядів: 402
  • Автор: admin
  • Дата: 5-02-2016, 17:47
5-02-2016, 17:47

"Новий курс" Олександра Вельбівця

Категорія: Політбюро » Я так думаю

В часи "Великої депресії" у США, на званий обід в Білий Дім, до Президента Ф. Рузвельта, великі бізнесмени йшли неохоче, адже він був досить скромним: суп, чай, чорний хліб, і обходився один гість американським платникам податків всього в 11 центів. В Україні сьогодні ще скрутніші часи, але можновладці на фоні економічної стагнації, недофінансування медицини, освіти, соціальних виплат, вишукують для себе "фінансові резерви", як от наприклад, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, в проекті рішення "Про умови оплати праці голови обласної ради", яке виноситься на розгляд чергової сесії 19 лютого 2016 року.
- 90% за інтенсивність! На період повноважень ради сьомого скликання щомісячне преміювання у розмірі 60 відсотків посадового окладу! До того часу можливо, й казна буде пуста, але чого там скромничати, на весь період повноважень! Подивимося, як будуть голосувати депутати облради, які ще нещодавно будували хатки "регіоналу" Вельбівцю.
Як стало відомо інтернет - ресурсу "Почерк" з власних джерел, Олександр Вельбівець, залишивши крісло голови Лисянської РДА, за рік свого "господарювання" на малій батьківщині, з дефіцитом районного бюджету майже у 18 млн. грн, нещодавно, дав вказівку своїм клеркам переглянути бюджети районних установ Лисянщини з метою зменшення їх фінансування.
натисніть на картинку для збільшення

"Новий курс" Олександра Вельбівця

"Новий курс" Олександра Вельбівця

Мітки до статті: Олександр Вельбівець, Черкаси, облради, оплата праці, проект

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^